PEACE Człowieki :)

peku

Użytkownik
Użytkownik
Widzę że troche osób na forum porobiło sobie sygny... Jakie to sami wiecie. Chcailem powiedziec ze mam dosc tych wszystkich kłótni itp. Może troszke chamskości ostatnio okazałem - przepraszam, poprawie sie ;)

Tak więc Peace And Love Dear Brothers ;)
 

aaaqqq111

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PEACE Człowieki :)

Popieram to nie jest forum na temat kłótni a zgodnie z regulaminem wszystkie tematy, posty podsycające kłótnie będą kasowane bez podawania przyczyny

życzymy mile spędzonego czasu na naszym forum :)
 
P

Piri001

Guest
Odp: PEACE Człowieki :)

Peku , watpie ze ktos ci powie : "I LOVE YOU " ale teraz przeprosiny ze strony realizera/laski powinny byc .
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: PEACE Człowieki :)

NOoo ok PRZEPRASZAM wszystkich za moje CHHHHAMSKIE zachowanie , nawet ciebie Peku.


Od teraz z mojej strony:
0 glupich postow 8)
0 rozpoczynan klotni :p
0 chamstwa ;D

Ale czy sie uda ???
 

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PEACE Człowieki :)

Piri001 napisał:
Peku , watpie ze ktos ci powie : "I LOVE YOU " ale teraz przeprosiny ze strony realizera/laski powinny byc .
I LOVE YOU PEKU!!! ;D
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PEACE Człowieki :)

I LOVE YOU TOO :D brzmi to jak jakaś przemowa Miss'ek :p hehe "Peace over The World"
 
P

Piri001

Guest
Odp: PEACE Człowieki :)

Tutaj " i Peace you " a na Xlive " I kill you " :D
 

Laska

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PEACE Człowieki :)

Peku ja mam Cię za coś przepraszać piri ?? wtf ?? zapomnij i skończ
 
P

Piri001

Guest
Odp: PEACE Człowieki :)

Laska napisał:
Peku ja mam Cię za coś przepraszać piri ?? wtf ?? zapomnij i skończ
A juz bylo tak milo - nie mnie masz przeprosic tylko peku
 

Laska

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PEACE Człowieki :)

Ty się dobrze czujesz?? Za co mam go przepraszać skoro to on mnie wyzywal pisał głupie prv itp zastanów się zanim coś powiesz
 

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PEACE Człowieki :)

Laska napisał:
Ty się dobrze czujesz?? Za co mam go przepraszać skoro to on mnie wyzywal pisał głupie prv itp zastanów się zanim coś powiesz
Popsul mi sie chumor a myslalem ze chociaz w tym temacie bedzie milo :|.
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PEACE Człowieki :)

Laska, przeproś za to że go nie lubiłeś :p
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PEACE Człowieki :)

no i był sobie peace :-\
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: PEACE Człowieki :)

peku myslałeś że "pstrykniesz palcami" i wszystko będzie tak jak wcześniej ?!

Jeżeli jest tak jak Laska mówi - wysyłałeś mu obraźliwe PM'ki, wysyłałeś obraźliwe odpowiedzi w tematach, probując go ośmieszyć to zapomnij o tym że teraz zacznie cię na kolanach przepraszać.
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PEACE Człowieki :)

CO ??? ŻADNYCH PM"EK MU NIE PISAŁEM !!! I raz tylko napisałem "Gówno prawda" w odpowiedzi na jego post. I od tego sie zaczeło. Ja po prostu nie rozumiem, ten człowiek nie ma nawet troszke dystansu do siebie :-\
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PEACE Człowieki :)

peku napisał:
I raz tylko napisałem "Gówno prawda" w odpowiedzi na jego post. I od tego sie zaczeło. Ja po prostu nie rozumiem, ten człowiek nie ma nawet troszke dystansu do siebie :-\
Wiesz,nie kazdy musi byc dystans do siebie.To jego prywatna sprawa.Wiec nie dziw sie,ze ktos moze czuc sie urazony.
A to ze chcial zaczal ankiete o usuniecie Cie z funkcji moda...Wiesz,poczytaj sobie wypowiedzi innych modow(np.Spike,Picolo)i porownaj ze swoimi.Mam nadzieje,ze zauwazysz iz prowadzisz dyskusje na troche innym poziomie niz oni.Bez urazy.

karol191 napisał:
Piri001 napisał:
Peku , watpie ze ktos ci powie : "I LOVE YOU " ale teraz przeprosiny ze strony realizera/laski powinny byc .
I LOVE YOU PEKU!!! ;D
Panowie,po ostatnim oredziu prezydenta lepiej uwazajcie z takimi wyznaniami:)
 
P

Piri001

Guest
Odp: PEACE Człowieki :)

Jezeli byly obrazliwe Peemki to wstaw je na forum i zobaczymy co cie tak obrazilo

ps : Soryy laska o pm nie wiedzialem .
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PEACE Człowieki :)

nie miałeś o czym wiedziec bo zadnych PM'ek nie było. Jak były to ja BARDZO PROSZE je wstawic na forum. Ciekawe skad one sie wzieły jak ja nic nie pisałem :-\

PS. No widze... Faktycznie troche źle czasami odpisywałem itp :-\ ale musze sie nauczyc. Chciałem przeprosic wszystkich ktorych uraziłem moimi postami. Więcej grzechów nie pamiętam za wszystkie serdecznie żałuje i postanawiam sie poprawic... Amen

Od teraz bede cierpliwszy dla "newbie" itp

Wybaczcie mi :'(




Laska Kieruje to w dużej mierze do ciebie...
 

Laska

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PEACE Człowieki :)

Peku nie przepraszaj tylko się po prostu zmień ;) Liczę na Ciebie
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: PEACE Człowieki :)

panowie, wszyscy jestesmy na tym forum w jednym celu XBOX i prosze bez batali
 

Do góry Bottom