Pęknięta płytka - co robić?

Spike3221

Użytkownik
Użytkownik
Niestety, mam pękniętą płytkę Tekken 6. Nie chcę marnować kasy, gra mnie kosztowała 160 zł. Chciałbym dać płytkę do regeneracji. Czy to coś da? Z góry dzięki! : )
 

Fannadil

Użytkownik
Użytkownik
czy cos da watpie
 

87gelu87

Banned
Użytkownik
masz naucze, na przyszlosc bedziesz uwazal ;]
 

Spike3221

Użytkownik
Użytkownik
Płytka nie jest całkowicie pęknięta. Jest tylko kawałkiem od środka.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Regeneracja nic nie da. Moga jedynie Ci ryski usunac. Musisz niestety odzalowac i pozbyc sie gry.
 

eXtrim

Użytkownik
Użytkownik
Płyta do pudełka i na półkę.

nie wsadzaj jej lepiej do napędu, możesz go uszkodzić jak się rozleci w środku.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
zadzwon do MS i powiedz ze byla w napedzie i pekla :p wiem ze gry wydane przez MS wymieniaja ale mozna sie z nimi poklocic o ta :p
 

Shinkex94

Użytkownik
Użytkownik
Witam , ja kupiłem na allegro z miesiac temu grę bbc2 z lekkim pęknięciem i gra chodziła jak ta lala ale byłem głupi i nie zainstałowalem tylko normalnie z płyty grałem i teraz ledwo mi się odpala [musze jakos płyte ustawic zeby mi wogóle odpaliła] i powiem ze jest coraz gorzej ;/ zainstałowac juz sie nie da , pekniecia ida od srodka do szarego okregu , czy da sie cos z tym zrobic w regeneracji? albo czy MS wymieni płytkE?
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Pękniecia Ci nie zregenerują - możesz próbować dzwonić, co Ci szkodzi ;)
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
jak jest lekko pęknięta w samym środku, to bym zaryzykował używania jej.. jak pęknięcie doszło do strefy zapisu to po ptakach
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
M$ nic nie zrobi z tym, bo BF nie jest gra wydana przez Microsoft Studios, wiec malo ich to obchodzi. Poza tym uszkodzenie moglo wynikac z twojej winy. Nie uzywaj tej plyty, bo jak ci peknie w srodku to moze nie byc wesolo.
 

neehooyah

Użytkownik
Użytkownik
dowiedz się kto jest dystrybutorem gry na Polskę i do nich dzwoń w sprawie wymiany gry, ważne jest, żebyś miał dowód zakupu i nie powinno być problemu z wymianą (dystrybutor powinien wymieniać uszkodzone płyty przez rok od daty zakupu)
 

Branco

Użytkownik
Użytkownik
Mi kiedyś lips pękł zadzwoniłem do microsoftu i za 10euro wymienili mi na nową nie wiem jak teraz to wygląda :)

Tam kolega wyżej piszę że MS nic nie zrobi zrobi jeśli wkręcisz im ,że do uszkodzenia doszło podczas gry.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Witam , ja kupiłem na allegro z miesiac temu grę bbc2 z lekkim pęknięciem i gra chodziła jak ta lala ale byłem głupi i nie zainstałowalem tylko normalnie z płyty grałem i teraz ledwo mi się odpala [musze jakos płyte ustawic zeby mi wogóle odpaliła] i powiem ze jest coraz gorzej ;/ zainstałowac juz sie nie da , pekniecia ida od srodka do szarego okregu , czy da sie cos z tym zrobic w regeneracji? albo czy MS wymieni płytkE?
Niestety nic z tym nie zrobisz, a MS Ci nie wymieni płyty z BF BC2 :) Na stronie masz spis gier jakie MS wymienia (są to gry wydane przez MS jak np. Forza, Lips, Halo itp.) i za to trzeba zapłacić :)
 

Shinkex94

Użytkownik
Użytkownik
No to mogę się pożegnać z BBC2 :/ a kurde niedawno kupiłem Vietnama..ehh :/
 

Do góry Bottom