Pendrive i GTA V

yodamistrz

Świeżak
Świeżak
Witam,

Jestem totalnym świeżakiem, dzisiaj kupiłem xboxa 360 4GB i pierwsze co to poleciałem do sklepu kupić GTA V. Niestety okazało się, że nie zainstaluję gry na konsolę bo brakuje pamięci... Próbowałem podłączyć kilka pendrive'ów ale większe bez szans (16 i 32 GB) - wyskakuje jakiś błąd. Pomóżcie proszę, chciałbym pograć w te GTA skoro już zdecydowałem się kupić oryginał.

Pozdrawiam.
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Pod gta pen 16gb minimum. Format pod konsolą i zrzucasz content.
Jaki błąd wywala?
 

yodamistrz

Świeżak
Świeżak
"Test utraty danych zakończył się niepowodzeniem i nie można skonfigurować urządzenia. Użyj innego urządzenia."


EDIT

Mógłby ktoś mi wytłumaczyć o co chodzi z tym contentem?
Zacząłem robić tak jak w linku: Zgrywanie Contentu na pendrive [GTA V DVD1]
ale nie jest dla mnie do końca zrozumiały ten tutek.
Mam zrobić obraz płyty 1, żeby wyciągnąć iso w xbox image broswer?
Wyskakuje wtedy błąd Unable to determine Xbox DiscType.

Co robić, żeby gra poszła?


Info orso // Nie pisz posta pod postem, używaj opcji edytuj.

 

ArabGirl

Dziewczyna
Dziewczyna
Użytkownik
Ale to o czym Ty mowisz,to chyba jest na RGH ,a Ty masz nieprzerobiona?
 

yodamistrz

Świeżak
Świeżak
Konsola jest nowa, bez przeróbek.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
To podłącz pendrive wejdz w pamięć i daj dostosuj wybierz całą możliwa pamiec przenośna. Ewentyalnie daj na pamieci przenośnej formatuj. Jeśli nie wykona kup lepszy pendrive lub dysk twardy
 

yodamistrz

Świeżak
Świeżak
Właśnie będę musiał sprawdzić jakiś inny pendrive bo na 16 GB wyskakuje błąd (pendrive leciwy), sprawdzałem też kartę microsd 32 GB 10 Klasa na czytniku usb ale też nie wykryło - (małe pamięci - 1, 2 GB bez problemu czyta). Będę musiał ogarnąć jakieś inne. To jest pewne, że to wina pendrive?
 

pumkq

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Prędkość odczytu tego pendrive'a powinna być przynajmniej 15 [MB/s]. Bo inaczej może być różnie z grą.
 

Do góry Bottom