Pendrive jako HDD do x'a

mixyr

Użytkownik
Użytkownik
Siema, a więc chciałbym się dowiedzieć czy to prawda, że najnowsza aktualizacja interfejsu głównego w x360 daje możliwość używania Pendrive jako dysku twardego? Równocześnie pytam się, czy jeśli tak to jest możliwość instalowania na nim oryginalnych gier itp. (bo maksymalna wielkość pena może wynosić 16GB w x'ie), czy tylko do przechowywania save'ów i np. filmów?
Dodaję, że mam nieprzerobionego xboxa...
pzdr
 

Kser

Banned
Tak pendrive mozna tak uzywac podpinasz go do xboxa i formatujesz go tam gdzie masz pamiec konsoli
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
nie najnowsza tylko od 9199 w gore
 

mixyr

Użytkownik
Użytkownik
bo właśnie przed chwilą sprawdziłem i rzeczywiście gdy wkład pendrive to mozna tam go skonfigurowac, hmm musze zakupić 16gb, bo na 4 długo nie pojade.
wiec nie dziwię się, że do Slimow jest z tyłu aż 3x wejscia USB ;]
 

ColoringWyso

Użytkownik
Użytkownik
Szkoda tylko , że w wersji fat do slotu usb z tyłu konsoli pendriwy nie wchodzą bo obudowa przeszkadza.
Przynajmniej u mnie tak jest ;/
 

.Mjut

Użytkownik
Użytkownik
masz jeszcze jedno wejście z tyłu - tam na pewno wejdzie. Mi także pendrive nie mieścił się w przednim panelu, z tyłu masz jeszcze jeden port usb. Obok wejścia na kabel Enthernet(od internetu), a nad kablem do podłączenia TV. ;)

@edit.
A to przepraszam, mój błąd.
 

ColoringWyso

Użytkownik
Użytkownik
Mjut przeczytaj dokładnie mojego posta.
Napisałem , że własnie tam z tyłu konsoli pendrive nie wchodzi bo obudowa przeszkadza.
Trzymam pena w tych dwoch slotach z przodu.
 

mixyr

Użytkownik
Użytkownik
to musisz mieć naprawdę grubego pendrive, jesli ci nie wchodzi... ja mam z tyłu zajęte USB przez podstawkę chlodzącą, choć tak wszyscy mówią że nie pomaga to jednak oczuwam pewną zmianę w temperaturach, bo moj x360 ma skłonnosc do przegrzewania się, choć to Jasper nieprzerobiony i kupiony jako nowy... ;]
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
mi też nie wchodzi ale podpiąłem go kablem usb i śmiga
 

sauron96

Użytkownik
Użytkownik
czyli na pendrive mozna sciagac gry z xboxlive?
 

mixyr

Użytkownik
Użytkownik
no wygląda na to że tak, tylko pamiętaj że gdy podepniesz 16gb, bo taki jest maksymalna możliwosc pendrive na x'ie to chyba 526MB idzie na system a reszte do twojego celu ;]
Aha mam jeszcze pytanko, jeśli mam np. zewnętrzny dysk twardy 500gb to po jego przeformatowaniu na pamiec x'a mozna zrobic kilka partycji z 16gb czy tylko pojedynczą.?
 

freak10

Użytkownik
Użytkownik
powiedzcie mi czy na daszu pod kinekta a dokladnie z plyty assasina brotherhood i wgranym lt + moge uzywac pendriva 4gb zeby zgrac dodatki z drugiej plyty z forzy 3??
 

mixyr

Użytkownik
Użytkownik
hmm to nie jest ten temat, bodajże w dziale sprzęty jest pod forum o kinekcie więc tam pisz...
 

Do góry Bottom