Perełki z Gamepassa

diego1028

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Potrzebuje nowego zainspirowania w co warto zagrać z Gamepassa. Jakie gry polecacie z kategorii gier indyków, gier AA, po prostu gier mniejszych które są bardzo dobre ale było można łatwo ominąć. Dodam od siebie że akurat Ori i Hellblade już znam :)
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mogę polecić:

Superhot,
My Friend Pedro,
Mutant Year Zero,
Untitled Goose Game,
A Plague Tale,
Tracks,
Old Man's Journey,

Ostatnio na wiele godzin wciągnęło mnie także Two Point Hospital
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Z tych mniejszych gierek, to Afterparty grałem, ciekawa gra, musisz dostać się na imprezę do szatana, żeby go upić, niestety jeszcze nie ukończyłem, bo zająłem się innymi :p Ostatnio wypadła z gamepassa Operencia The Stolen Sun a bardzo mnie wciągnął tytuł :)
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Gier niby dużo a ja nie widzę nic ciekawego. Jak to możliwe? Zastanawiam się co ciekawego do ogrania jest na pc.
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Gier niby dużo a ja nie widzę nic ciekawego. Jak to możliwe? Zastanawiam się co ciekawego do ogrania jest na pc.
No nie przesadzaj. GP ma olbrzymi wybór gier i nawet jeśli ktoś jest na bieżąco, to znajdzie coś dla siebie, a powoduje to bardzo zróżnicowana biblioteka gier pod względem gatunkowym, budżetowym i jakościowym. Zbierając punkty w programie Microsoft Rewards podejmuję sporo wyzwań w grach, po które normalnie bym nie sięgnął. Ostatnio musiałem zdobyć kilka osiągnięć w grze Descenders. Wciągnęła mnie na wiele godzin.
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
perełki haha dobra nazwa tematu
nikt nie dobierze Ci gier bo nikt nie zna Twoich upodobań.
perełka to co?
najlepszy tytuł AAA? czy może kosior tytuł który pozwoli Ci przeżyć kwarantannę tylko dlatego że taka gra w ogóle wyszła?
ja lubię tekkena więc Tekken 7 jest dla mnie perełką.
Fable - pierwsza gra którą przeszedłem na 100% na konsoli, kolejna perełka dla mnie.
za mało podałeś konkretów żeby tak wybierać z tego całego stosu panie kolego.
 

kukiz87

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Polecam wszystkim fajną grę z gamepassa
Deliver Us the Moon

Gra z fajną fabułą , akcja toczy się na księżycu , gra na 4 godziny ale wciąga , ja przeszedłem ciągiem bo byłem ciekaw co będzie dalej , łatwe osiągnięcia do wbicia.



 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ściągnąłem, ale jeszcze nie odpaliłem. Ogrywam indyka na ostatnią chwilę, bo zaraz wypadnie z gamepassa :(
 

prawomen

Użytkownik
Użytkownik
Ostatnio do GP trafiło Destroy All Humans!
Całkiem spoko gierka z humorem
 

dawid5k

Banned
Świeżak
To działa jak Netflix. Z Netflixa też usuwają filmy jak jest mała oglądalność i muszą zrobić miejsce na inne filmy.
wiem wiem, ale mimo wszystko szkoda
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Grałem na Xbox Classic, ale nigdy nie ukończyłem. Sam nie wiem dlaczego, bo gierka mi się podobała i mam nawet 2 część :p
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Y4ZQHX8LfHzDC4wZvShoGN.jpg


Chciałbym wam dziś zaprezentować grę która zasługuje na swój osobny temat w grach na Xboxa ale że została wrzucona do GP, opiszę ją tutaj.
Pierwsze co muszę to ostrzec, to że gra wciąga jak chodzenie po bagnach. Przepadłem na wiele dni, ale nie żałuję, bo gra w mojej opinii jest kapitalna. W założeniu jest to nieskomplikowany „rogalik”. Rozgrywka jest bardzo prosta ruszamy na maksymalnie 30 minutowe rajdy w których bardzo szybko awansujemy postać rozwijamy wiele rozmaitych umiejętności broniąc się przed hordami wszelakiego gatunku stworów. Po jakimś czasie wypracujemy swoje ulubione połączenia zdolności bohatera z tymi nabywany mi w etapie.
Minimalistyczna, oldskulowa i pikselartowa oprawa graficzna pozwoliła twórcom na bardzo dynamiczną rozgrywkę. O ile początek każdego z rajdów Jest bardzo spokojny by nie powiedzieć nudnawy, o tyle ostatnie 10 minut to już pokaz niewiarygodnych fajerwerków, gdzie otoczeni przez setki a nawet tysiące wrogów bohatersko bronimy swojej pozycji.
Po wypadku, z lewą ręką unieruchomioną przez gips, odkryłem że jest to bodajże jedyna gra w którą mogę grać jedną ręką. Jedyne bowiem na co mamy wpływ to kierunek poruszania się głównej postaci, przy czym pociski wystrzeliwane są w losowych kierunkach.
Gorąco polecam i jestem ciekaw Waszych opinii.
 

Do góry Bottom