Perfect stealh patch

DonPedro

Użytkownik
Użytkownik
Witam
wiec sprawa wygląda tak.
Mogę w XDVDMulleterBeta Stealth patcha. Czasem jest perfect (jest idelanie), invalid(szukam innego ss) lub no database.
I teraz jak mogę sprawdzić czy jak go nie ma w database to mogę grać w XBOXLIVE.
Wyskakują przy sprawdzaniu liczby. Mogę je spisać i czy jest możliwość sprawdzenia w przyszłości.
Np. teraz gram offline(bez podpiętego neta) ale jak gra już będzie perfect to znaczne grac na multi
Czy jak nie ma w database to moge sobie dowolnie podmienić plik ss do różnych releasów (np GOW2 Int - no database szukam w necie i pierwszego lepszego wgrywam do obrazu żeby mieć tylko perfect)
Teraz gram na multi tylko tam gdzie mam ss na perfect
Z góry dzięki za odpowiedzi.
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Perfect stealh patch

Porucznik102 napisał:
Witam
wiec sprawa wygląda tak.
Mogę w XDVDMulleterBeta Stealth patcha. Czasem jest perfect (jest idelanie), invalid(szukam innego ss) lub no database.
I teraz jak mogę sprawdzić czy jak go nie ma w database to mogę grać w XBOXLIVE.
Grać zawsze możesz ;), ale nie masz pewności czy dany obraz ma poprawny Stealth - ryzyko należy do ciebie. Jeśli release to Retail i został poprawnie przegrany to nie widzę problemu.

Porucznik102 napisał:
Wyskakują przy sprawdzaniu liczby. Mogę je spisać i czy jest możliwość sprawdzenia w przyszłości.
Te liczby to sumy kontrolne CRC i nie musisz ich spisywać, możesz zapisać >> "Save INI file" i później porównać z obrazem po wgraniu Stealth Patcha.

Porucznik102 napisał:
Np. teraz gram offline(bez podpiętego neta) ale jak gra już będzie perfect to znaczne grac na multi
Czy jak nie ma w database to moge sobie dowolnie podmienić plik ss do różnych releasów (np GOW2 Int - no database szukam w necie i pierwszego lepszego wgrywam do obrazu żeby mieć tylko perfect)...
Możesz podmieniać z dowolnego relasu, ale musi się zgadzać ISO Region i Stealth musi być poprawny.

ps
Radzę popracować nad sztuką poprawnego pisania zdań, bo ciężko jest zrozumieć o co ci chodzi. :-\
 

Do góry Bottom