Perfekcyjna podróba ,czy unikatowy oryginał (Joypad).

Qbala12

Użytkownik
Użytkownik
Witam !
Ostatnio zakupiłem pewien zestaw akcesoriów.Oryginalne akumulatorki MS + 2 pady +(...). Chciałbym się dowiedzieć czy ten pad jest na 100% oryginalny(ma hologram).Może jest on z jakiegoś zestawu gra+pad(w co wątpię).Zestaw pochodzi z wysp Bahamskich :p(1 pad normalny oryginał ,a drugi właśnie "inny").Dodam ,że pad jest na sprzedaż:D,akumulatorki MS również(29zł).
Zdjęcia:




 

szymona96

Użytkownik
Użytkownik
Oj jakoś podejrzanie to wygląda chyba, ale poczekajmy na "znawcę" :D
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
obydwa oryginalne,po prostu inne naklejki(inna wersja etc)

U mnie tez na kazdym co innego pisze a oryginalne i dzialaja,bo od m$ dostalem
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Ziomek też mam napis IKASA na padzie... Pad oryginałka kupiony w plastiku M$...
 

Qbala12

Użytkownik
Użytkownik
Ziomek też mam napis IKASA na padzie... Pad oryginałka kupiony w plastiku M$...
ICASA to napis na oryginalnym padzie.Na moim padzie (rzekoma podróba) tym z czarnym spodem jest logo NOM i wyżej wielkimi MADE IN CHINA.(w oryginale jest w zupełnie innym miejscu ).A no właśnie ,może mi ktoś wyjaśnić dlaczego od dołu element ,który powinien być szary jest czarny(nie wygląda to na przeróbkę) (!)??
Jeszcze jeden szczegół.Przycisk Xbox Guide jest wykonany z gorszego materiału,ma ciemniejszy kolor zielonego znaku X . Zdjęcie nie oddaje tego w pełni ,ale gołym okiem widać :confused:
 

MasterBarti

Użytkownik
Użytkownik
Kolego wyżej - to jest oryginalny pad, mam taki sam (NOM, made in china), dostałem go razem z konsolą premium zakupioną w 2006r. Mam 2gi pad z nowej konsoli Jasper 2008r. i faktycznie jest inny (IKASA), według mnie gorszy - gałki, obudowa itp.

Da się zauważyć, że nowsze podzespoły są robione z gorszego materiału, niższym kosztem by cena X0 była bardziej przystępna :p. Widać to na konsoli, dyskach (szczególnie szary plastik), padach itp. (we wszystkich przypadkach mam na myśli plastik)

Przycisk Xbox Guide jest wykonany z gorszego materiału,ma ciemniejszy kolor zielonego znaku X
hehe chyba na odwrót, zakładam że ten jest lepszy :p
ciemniejszy nie znaczy gorszy :p, ten jasny jest jakoś zbyt jaskrawy przynajmniej jak dla mnie
 

Turpat

Banned
Użytkownik
Co za różnica...
Jak ci się dobrze na nim gra to po co dociekasz. Nie interesuj się.
 

skols

Użytkownik
Użytkownik
U mnie też na kupionym padzie (M$ w plastikowym pudełku) jest napis ICASA. Wydaje mi się tylko ciut lżejszy, ale nic poza tym.
 

piorz

Użytkownik
Użytkownik
To są orginały ja mam pada ICASA a konsola ten NOM ;pa konsola raczej podróbka nie jest :)
 

Do góry Bottom