PES 2009 demo

popey1987

Świeżak
Świeżak
Grał ktos? Piszcie opienie,na mnie osobiscie nie zrobil takiego wrazenia jak fifa 09 :D

michu

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PES 2009 demo

Grałem. Ale w tym roku będę grał i w fife i w pesa. Są za*ebiaszcze.

SirDeav

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

No niewiem, zagrałem szybki meczyk w pro (w fife nie gram z zasady jusz od 99) no i bardzo się rórzni od poprzednich odsłon, troszke poszli w strone fify (chyba) ale czy to dobrze czas pokarze, ja muszę sobie rozegrać parę meczyków solo i ze znajomymi i dopiero wtedy ocenię, bo narazie nieurzekła mnie ta historia 8)

michu

Użytkownik
Użytkownik

To może zrób wyjątek dla tej zasady i zagraj w fife 09. Wymiata :D

Nafta-Katowice

Użytkownik
Użytkownik

Nie no ten PES za przeproszeniem jest ZJEBA*** NA MAX'a !!

wogole jak te chopki sie poruszaja i te strzaly... a grafika ? ;| tragedia.. ale tak wazna to ona nie jest

pzdr

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik

Nafta-Katowice napisał:
Nie no ten PES za przeproszeniem jest ZJEBA*** NA MAX'a !!

wogole jak te chopki sie poruszaja i te strzaly... a grafika ? ;| tragedia.. ale tak wazna to ona nie jest

pzdr
Dowaliłeś z tym poruszaniem sie bo to akurat zawsze w pesie jest najlepsze

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik

Mam nadzieje że jeszcze dużo poprawią.

Acer4ever

Użytkownik
Użytkownik

Nie liczcie na wielkie poprawki. Grając w demko z ręką na sercu przyznaje ze pes09 poległ w starciu z nową fifką.

Answer7

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

Dla mnie tak jak co roku Pes bije na glowe Fife. Fifka z ea jest przereklamowana i malo co z roku na rok poprawiaja.

akro16

Użytkownik
Użytkownik

Answer7 wiesz wogóle co ty piszesz, w fifie nic nie poprawiają a co poprawili w Pesie.
Zawsze grałem w PES, ale jak zobaczyłem co oni zrobili z ta grą towole 100razy Fife.

polaris20

Użytkownik
Użytkownik

Popieram przedmówce. PES towarzyszył mi od gówniarza turnieje wyjazdy zakłady (o kaske) towarzyszyły mi przez każdą część PES'a , jednak to co się dzieje od 8 części to jakaś porażka. Czekałem na 9 jak na Święta Bożego Narodzenia. Kiedy pojawiło się demko fifki pomyślałem "aaa... ściągnę zobaczę co za gówno zrobili" jednak po tym co ujrzałem lekko mnie zamurowało. Ale zaraz pojawiał się nowa myśl skoro fifa naprawdę dobrze wygląda to nie wyobrażam sobie jak ********* będzie PRO mija kilka dni i JEST ! JEST! demko PES'a szybki donload odpalam....Szybki meczyk i tu okazuje się że prócz nowych mord ,poprawienia strzałów i spowolnienia gry nic nie zostało zostało zmienione.
Niestety w tym roku za króluje Fifa, pesa uratować może jedynie sentyment starych plejerów!

Do góry Bottom