PES 2010 - zmiany w Master League

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

DojoPL

Użytkownik
Użytkownik
W kolejnej odsłonie Pro Evolution Soccer spore zmiany dosięgną najważniejszy tryb rozgrywki serii - Master League. Konami chwali się, że zabawa w menedżera będzie jeszcze bardziej wciągająca i realistyczna. Gracz dostanie do wyboru trzy podstawowe kategorie opcji: "Club House" (taktyka i mecze), "Stadium Walk" (najważniejsze ustawienia gry) oraz "Office" (szukanie zawodników, transfery). Dzięki specjalnie zaprojektowanemu menu przeskakiwanie pomiędzy nimi ma być niezwykle łatwe. Nowością będzie możliwość posiadania własnego zespołu młodzieży. Inwestując pieniądze można przyspieszyć rozwój najbardziej utalentowanych i następnie włączyć ich do pierwszego składu.

W "Office", gdzie zarządza się wszystkimi sprawami finansowymi, będzie od teraz używana prawdziwa waluta. Pojawi się opcja negocjowania umów sponsorskich, a wyniki na boisku wpłyną na wartość klubu oraz zainteresowane wsparciem strony. Niżej kilka obrazków z Master League.

P.S Galeria dostępna po kliknięciu w link źródłowy. ;)

Źródło:

PES 2010 - zmiany w Master League | Aktualności
 

Biernacik

Użytkownik
Użytkownik
Hmm Master League... Bardzo lubię ten tryb, tego też brakowało PES'owi. W tym roku walka między FIFA a PES'em (wydaje mi się) będzie bardziej wyrównana, nie mogę się doczekać obydwu tytułów;)
 

QuickShare

Użytkownik
Użytkownik
Jeszcze super by było jak by wykupili licencje :(
 

funuman

Banned
Użytkownik
Jako że PES09 zawiódł raczej nasze oczekiwania mam nadzieję że w następnej odsłonie tej gry przejmą inicjatywę nad fifą (której fanem raczej nie jestem).

Ehh pamiętam jak to się jeszcze na PSX'ie grało w PES'a w Master League... To było coś :D.
 

xboxik

Banned
Użytkownik
Konami chwali się, że zabawa w menedżera będzie jeszcze bardziej wciągająca i realistyczna.
A kiedys w ogole byla wciagajaca??
Jak dla mnie to bedzie tak samo banalna gra ja 2009, pilka nozna w ktorej jeden zawodnik potrafi przebiec kilkanascie razy sam boisko...
 

Ladder

Świeżak
Świeżak
Darowali by sobie ten tryb i zrobili normalna lige bez żadnych D2 PES united i innych kosmosow to bylo dobre w ISS na PSXa
 

zary

Użytkownik
Użytkownik
Na mnie to i tak nie robi wrażenia
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Ja tam i tak czekam wyłącznie na fife :) Kiedyś lepiej mi się grało w PES'a, ale teraz to fifa dominuje ;)
 

PioSza

Użytkownik
Użytkownik
Jak nie zmienią silnika to będzie to samo co w tamtym roku.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom