PES 2019. Gameplay pokazuje piękną oprawę i dynamiczniejsze spotkania

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#1


Konami chętnie prezentuje tegoroczną odsłonę Pro Evolution Soccer. Twórcy zdecydowali się na kilka zmian w rozgrywce, dzięki którym gracze mają chętniej sięgać po PES 2019. Zobaczcie pierwsze mecze rozgrywane w Los Angeles.

Walka PES vs. FIFA rozpoczęła się w tym roku jeszcze przed oficjalnymi prezentacjami gier. Konami utraciło licencję na Ligę Mistrzów, którą przejęło Electronic Arts i firma zapowiedziała, że będzie to jeden z najważniejszych elementów najnowszej odsłony.


Dzisiaj możemy spojrzeć na świeże fragmenty rozgrywki z PES 2019 i najnowsza odsłona wygląda bardzo dobrze. Twórcy przygotowali sporo nowych animacji, dzięki którym mecz wydaje się płynniejszy, a jednocześnie efektowniejszy.

Na materiałach dostrzeżecie indywidualne zdolności piłkarzy, które mają w wielkim stopniu wpływać na wydarzenia. Podczas meczów mamy teraz lepiej reagować na sytuację i łatwiej kontrolować akcje.

Konami właśnie opublikowało także zwiastun z Davidem Beckhamem. Znany piłkarz jest gwiazdą specjalnego wydania i bez wątpienia to „twarz” nowej części… Choć na standardowym pudełku pojawi się oczywiście Philippe Coutinho.


 

Do góry Bottom