PES 2019 na zwiastunie. Twórcy chwalą się nowościami

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#1


Konami przygotowuje się do premiery PES 2019 i firma wykorzystuje E3 do wielkiej promocji swojej gry. Dzisiaj możemy spojrzeć na nowy zwiastun prezentujący przygotowane nowości, a już wkrótce deweloperzy pokażą czysty gameplay.

30 sierpnia odbędzie się premiera PES 2019, więc Konami śpieszy się z przedstawieniem gry. Teraz możecie spojrzeć na gameplay, a w kolejnych dniach odbędzie się prezentacja rozgrywki. Twórcy na imprezie w Los Angeles skupiają się na pokazaniu nowości.


Konami wciąż współpracuje z FC Barceloną, więc podczas materiału możecie spojrzeć na między innymi Philippe Coutinho oraz kilka innych gwiazd światowej piłki. Producent pokazuje ulepszone, czy też nowe elementy i całość wygląda naprawdę przyzwoicie.

Sympatycy serii mogą zacierać rączki, ponieważ najnowsza odsłona skupia się na wykorzystaniu indywidualności każdego piłkarza. Teraz dzięki różnym umiejętnościom zawodników otrzymamy możliwość tworzenia „Magicznych Momentów”, czyli efektownych akcji, których nie powstydziliby się prawdziwi zawodowcy.

W grze pojawi się również poprawiona fizyka piłki, autorzy usprawnili system strzelania, dopracowali pozycję grajków, zajęli się piłką, poprawili style strzału, przebudowali poruszanie się po boisku i sprawili, że teraz znacznie większą rolę w rozgrywce odegra zmęczenie.


 

Do góry Bottom