PGA 2009: Co pokazuje Electronic Arts

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Trwa dzień prasowy podczas Poznań Game Arena 2009. Poza stacjonarnym sklepikiem Empiku, największym zainteresowaniem wśród prasy cieszy się stoisko polskiego oddziału Electronic Arts, na którym prezentowane są wydane już FIFA 10 i Need for Speed Shift, oraz przede wszystkim dwie oczekiwane produkcje: Dragon Age: Początek oraz Mass Effect 2.

Rano odbyła się również prezentacja tego drugiego tytułu, którą poprowadził Jay Watamaniuk z BioWare. Pokazano fragment misji, w której nasza drużyna z kapitanem Shepardem na czele ma za zadanie zrekrutowanie zabójcy Thane’a, o którym więcej przeczytacie w tym miejscu.







Wszyscy mający ochotę na krótką rozmowę z Watamaniukiem powinni udać się na stoisko EA. Poza możliwością zadania kilku pytań twórcy Mass Effect 2, można tam również pograć w zapowiadany na przyszły rok sequel jednej z najlepszych gier 2007 roku. Z wartych odnotowania ciekawostek: Watamaniukowi podczas prezentacji na scenie wypsnęło się kilka słów na temat Mass Effect 2 w wersji na konsolę PlayStation 3. Szybko jednak zmienił zdanie i w odpowiedziach na pytania zebranych dziennikarzy stał już na stanowisku, że Bioware obecnie pracuje tylko nad wersjami na PC i Xbox 360.

Poza Mass Effect 2, dużym zainteresowaniem cieszy się również stoisko z Dragon Age: Początek. Tam jednak prezentowana jest ta sama wersja gry, którą do tej pory widzieliśmy już kilkukrotnie na zagranicznych targach oraz na Pikniku Gry-OnLine. Na godzinę 14 zapowiedziana jest prezentacja tego tytułu na głównej scenie, może tam poznamy jakieś nowe wiadomości związane z Dragon Age: Początek.







Fani sportowych gier wydawanych przez EA również znajdą na targach coś dla siebie. W najnowsze wyścigi, Need for Speed Shift można pograć w kokpitach dwóch specjalnie dostosowanych na potrzeby wirtualnej zabawy Seatów, a amatorzy futbolu mogą wziąć udział w eliminacjach do Oficjalnych Mistrzostw Polski FIFA 09.





http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=48707
 

Biernacik

Użytkownik
Użytkownik
Ja w niedziele idę na PGA ;] Jestem ciekawy jak wygląda Assasins Creed 2 itp^^
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
Fajny ten Seat od shifta :D
 

maras92

Banned
Użytkownik
Ja jutro jade jak bedzie taki sam syf jak zeszlym roku to przyszly sobie odmawiam.
 

Galba

Użytkownik
Użytkownik
ja też jadę jutro:)
 

Do góry Bottom