PGA Poznań Game Arena 2012

yahoone

Banned User
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
Liga XboxForum.pl
PSforum.pl
PGA Poznań Game Arena 2012

Po trzech latach, największa impreza multimediów i rozrywki POWRACA! Już w dniach 26-28 października 2012, Poznań ponownie stanie się Polską stolicą gier.
Przypomnijmy, iż w 2009 roku wydarzenie odwiedziło 28 576 osób oraz blisko 400 dziennikarzy, którzy dzięki Sponsorom, Partnerom oraz Wystawcom Targów mogło wziąć udział w setkach różnorodnych atrakcji.
Turnieje, konkursy, premierowe pokazy gier i sprzętu oraz specjalni goście. Tym żyło między innymi poprzednie sześć edycji wydarzenia, które odwiedziło w całej historii ponad 100 000 zwiedzających!
Jakie będzie PGA 2012? Przede wszystkim wyjątkowe! Od kilku miesięcy trwają prace nad ostatecznym kształtem wydarzenia Już dziś jednak wiemy, iż będziecie mogli spędzić kolejny raz niepowtarzalny weekend w interaktywnej atmosferze!
Zapraszamy Was na siódmą edycję Targów Rozrywki i Multimediów - Poznań Game Arena 2012
Więcej info:
Poznań Game Arena 2012 - Leganda powraca...: Poznań Game Arena 2012 - Leganda powraca...

Czy ktoś z forum wybiera się na targi??
Ja będę na pewno, już ustaliłem to z żoną, jedziemy we dwójkę :)
Do osób mieszkający w Poznaniu, możecie polecić jakiś dobry hotel, hostel, najlepiej w centrum miasta. Do końca miesiąca dobrze by było zrobić rezerwację. Jeżeli znajdą się chętni to możemy zameldować się w tym samym miejscu. AfterParty jak najbardziej wskazane (tylko pełnoletni :D ), wiadomo jak się kończy integracja :D
Chętni pisać w temacie, ja mogę ogarnąć fotki, ktoś będzie potrzebny do ew napisania relacji z targów.
 

Wuja_Luki

Użytkownik
Użytkownik
No piękne rzeczy :) nie wiedziałem, że takie coś akurat w Poznaniu się odbędzie. Na pewno się zamelduję oczywiście jeśli na uczelni nie będzie jakiegoś dziwnego planu :)
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Na 90% będę obecny, ale dopiero dotrę tam na sobotę koło 12:00
Jak ktoś tam będzie w Poznaniu autem to będę miał prośbę małą :)
 

yahoone

Banned User
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
Liga XboxForum.pl
PSforum.pl
Hostel zarezerwowany, pobyt od piątku do niedzieli czyli dwa wieczory. Na integrację chyba wystarczy :D
Na targach będę się kręcił praktycznie całą sobotę, będzie tłok to czas szybko zleci.
Poszukuję forumowych specjalistów od Corel Draw, ja miałem grafikę wektorową w szkole średniej (12 lat temu) i nie za bardzo pamiętam jego obsługę. Dla kogoś obeznanego to będzie 5 min roboty. Chodzi o przygotowanie pliku *.crd z logiem forum.
Mam na oku 2 projekty, ma być same logo bez tła, koszulka będzie czarna to się idealnie wkomponuje. Na plecach oczywiście będzie nick, z tym to już sobie poradzę.
Załączam fotkę, interesuje mnie pierwszy i piąty projekt:


 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
...może jakaś mała relacja? ;)
 

yahoone

Banned User
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
Liga XboxForum.pl
PSforum.pl
...może jakaś mała relacja? ;)
Może Rower coś pamięta ;)
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
zdjęcia? :D
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
pewnie aparat w lombardzie... :D
 
R

rowerser

Guest
Nie :D dziś może dodam.... :D coś
 

Do góry Bottom