PGR4 czy jest fajne?

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mam do was pytanie gracze jak wam sie podoba PGR4 bo niewiem czy ściagac a bardzo lubie ścigałki.Prosze tylko o wypowiedzi tych osób, które grały z góry dzięki:)

Mam nadzieje że ten post dałem w dobrym miejscu ;)
 

szyna55

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PGR4 czy jest fajne?

Ja wlasnie sciaglem i nie załuje PGR to dobra gra jesli lubisz wyscigi, mi sie bardzo podoba :)
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PGR4 czy jest fajne?

gdy jeszcze nie miałem xboxa i oglądałem filmiki gameplayou to żygać mi się chciało z PGR4 ... fizyka do bani itp...

tydzien temu ściągłem demo PGR4 .. i powiem :

-grafa szok !! krople wody na samochodzie genialne !!, pogoda itp....
-fizyka ! jak na arcade to 10000000 razy lepsza niż NFS PS
-głos samochodów !!
-gameplay ... wymiata .. przeszedłem demko z 50 razy (wszyskie zwyciestwa i puchary)

i powiem że nie moge się doczekać aż przerobie xboxa ... zagram w GTA IV i PGR4 :)))

i może Was to zdziwi ale mam pełną wersje BURNOUT PARADISE i wogóle w niego nie grma bo nudny jak flaki z olejem ! bardziej wciągnoł mnie PGR4


PS. byłem kiedyś mega fanem simracingu... posiadałem najlepszy sprzęt do tego typu można powiedzieć sportu ... najlepsze kierownice (DFP w zwysz)... najlepsze symulatory wyscigow (GTR2, rFactor, LFS S2) we wszystkich byłem na czołowych miejscach w polskich ligach ... o mały włos nie wygrałem spotkania z KUBICĄ ! .. ale wszystko to sprzedałem i kupiłem XBOXA 360 .... i powiem że x0 i takie demko PGR4 dały mi więcej frajdy :)))

oczywiście nie mówie że gra jakaś nie wiem .. lepsza od GTA IV ... ale naprawde warto zagrać :))

pozdrawiam
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: PGR4 czy jest fajne?

a grałeś w BMW M3 Chalange też symulator na pc i jest darmowy całkiem fajny polecam
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PGR4 czy jest fajne?

no tak .. M3 chalnege to taka rekmala BMW :))) gra jest na silniku GTR2 ... wiec lepiej kupic GTR2...


kurcze jak sobie przypomne te godzinne lub 2 godzinne wyscigi ... 20 osób na torze .. DFP ... mikrofon i team speak ... teamy ... gadanie przez mikrofon kiedy mam zjechać do boxów .. oj było to baaaardzo realistyczne.... ale i bardzo męczące ...
więc postanowiłem się nie męczyć ... nie musze teraz co dzienne !! trenować każdy tor, co dziennie organizowac treningi, co dzienne sprawdzać ustawienia aut ... i potem 2 godzinny wyscig raz w tygodniu ...

teraz usiąde wygodnie w fotelu i grajac na XBOXIE relax na maxa ;]
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: PGR4 czy jest fajne?

a Forza Motorsport 2 Fajna? Bo te dwie gry jeżeli chodzi o ścigałki mam zamiar sciagnac lub nawet kupić
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PGR4 czy jest fajne?

ostatnio też ściągłem demo forza 2 ...

grafa dużo gorsza ... zniszczenia troche lepsze ... auta super .. tak samo i dzwięi

oryginalne tory i co najważniejsze super realizm ..(może nie aż taki jak GTR2 na PC) ale jak pisałem ... byłem kiedyś członkiem simracingu i wiem co to fizyka jazdy a forza 2 jest w tym naprawde dobra ...

tak wiec ... zabawa, grafa, grafa :p, miejska jazda - PGR4
fizika, fizyka, fizyk :D, prawdziwe tory - forza 2


co prawda nie mogę do końca oceniać bo mam tylko wersje demo ....

ale myśle że pełne nie różnią się aż tak bardzo :)

pozdr.
 

arni100

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PGR4 czy jest fajne?

śmiało możesz ściągać forze motorsport 2 jak dla mnie gra super na równi z pgr4 ,jedna jak i druga ma swoje minusy i plusy ale obie to jak do tej pory moim zdaniem najlepsze wyścigi na konsolę xbox 360,polecam!!
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PGR4 czy jest fajne?

PGR 4 miodnie wyglada tylko na monitorach LCD albo tivikach HD Ready, na telewizorze CRT to tak jakby grafika z PS2.
 

arni100

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PGR4 czy jest fajne?

no nie z tą grafiką jak na ps2 coś ci się chyba pokręciło ,ja akurat gram na zwykłym telewizorze ,wiadomo że na lcd jest dużo lepiej ale porównywanie grafiki do ps2 to już przesada !
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PGR4 czy jest fajne?

jak będe miał czas to zrobie foty jak wygląda PGR4 na LCD 22" i TV CRT 32" SHARPa

ogólnie to xboxa jeszcze nie podłaczałem pod TV :p od początku jade na monitorze :] więc sam jestem ciekawy czy lepiej wielki ekran i CRT czy LCD 22" z wysoką rozdzielczością....

pozdr.
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PGR4 czy jest fajne?

No, moze z tym PS2 przesadzilem, ale gra wyglada na CRT poprostu "normalnie", nic nadzwyczajnego.
 
P

Piri001

Guest
Odp: PGR4 czy jest fajne?

Forza to symulator wyscigow , a PGR4 to zrecznosciowka , gra arcade . Nie mylcie pojec
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PGR4 czy jest fajne?

Piri001 napisał:
Forza to symulator wyscigow , a PGR4 to zrecznosciowka , gra arcade . Nie mylcie pojec
Forza to w miare realistyczny arcade!!!Zaden tam symulator wyscigow!!!
Symulator wyscigow to Live for Speed,GTR...
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PGR4 czy jest fajne?

Ja kupilem ja wczoraj i mi sie wcale nie podoba :( prowadzic od razu umialem arcade az boli , przesadzili z wibra lubie ja w padzie ale nie na kazdym biegu i skrecie.. moze z czasem sie do tej gry przekonam - glownie kupilem ja dla trybu podzielonego ekranu
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Odp: PGR4 czy jest fajne?

Jak oryginała kupić chcesz to na dobry początek kup PGR3, teraz na takim allegro nówke za 20zł kupisz, a gra jest bardzo dobra, jak ci się spodoba to bierz czwartą część ;)
 

sejt

Użytkownik
Użytkownik
wy gracie na kierownicy czy jak?
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
wy gracie na kierownicy czy jak?

Ja gram na xbox-ie... ale żeś temat odświeżył świeżak...

@toppic - PGR4 według mnie bardzo fajna i miodna gra. Porównywać do Forzy nie ma co ale jak ktoś dalej pyta czy kupić to odpowiadam - tak!!
 

CwK Bialy

Banned
Użytkownik
Ja odkopywania tematów z przed ponad roku też nie uważam, ale akurat ten mi podpasował, bo to uważam jedna z najlepszych gier na xboxa. Fakt faktem, że PGR 4 poza kilkoma drobnymi zmianami nie różni się od "3". Można by powiedzieć, że jest ona "trochę słabsza", ale... i tak kocham tę grę. Spędziłem nad nią najwięcej czasu w perspektywie grania w gry na xboxie. Jak dla mnie system jazdy typowo arcadowy sprawdził się w 100%. Brakuje mi w niej tylko zniszczeń z "Bernałta" :p
Pozdro.
 

XPiterLeeX

Świeżak
Świeżak
Moim zdaniem PGR 4 to jedna z najlepszych samochodówek na X'a. Przeszedłem ją 2 razy i naprawde jest spoko :))
 

Do góry Bottom