Philips 70pus7304 + Xbox One S = brak 4k.

Daniel1979

Użytkownik
Użytkownik
Witam.

Nowy zakup , nowy problem.
Jakie macie ustawienia na klocu z działającym 4k i HDeRem , bo za huhu nie umiem tych złomów zmusić by chciały ze sobą współpracować.
Może ma ktoś też jakiegoś Philipsa i podzieli się z niego jakimiś ustawieniami.
 

hunter45pl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Co prawda nie mam philipsa ale w konsoli wszystko chyba domyślnie musi być i włączony hdr. Konsola sama powinna ustawić się na 4 k po wykryciu sygnału odbiornika. Sprawdź HDMI pod które masz podłączone w TV

A po za tym 4k będziesz miał tylko na filmach w grach możesz zapomnieć
 

Daniel1979

Użytkownik
Użytkownik
Już mnie krew zalewa.
1.jpg
Takie błędy mam.
Przy takich ustawieniach.
2.jpg
i
3.jpg
Pisze , żeby dać "wykrywanie automatyczne" przy wyborze "wyświetlacza" na konsoli , lecz jak tak zrobię to mam tylko do wyboru "640x480" he he. Jeśli zaznaczę 4k , to wyskakuje komunikat , że mój "telewizor nie obsługuje tej rezolucji". Zezwalaj na HDR i Dolby vision w ogóle nie są możliwe do włączenia (podświetlone).
Kabel oryginalny od X (no chyba , że to on walnięty) , więc to raczej nie to.
TV za taką kasę i nie chce z tępym klocem współżyć? Albo to ja tłumok jestem ;-)))
Możliwe , że na TV mam nie ten teges , ale już na prawdę kombinowałem z różnymi ustawieniami.
Jeszcze można ustawienia fabryczne zrobić (lecz na czym?) , ale nie chce mi się powtórnie wszystko wprowadzać.

Dajcie mi jakie macie działające ustawienia na X do TV z 4k , to resztę będę kombinował na tjeljewizoże.


EDIT (po wizycie w sklepie)
Nosz kurcze pieczone , motyla noga.
DZIAŁA !!!!! Kabel uwalony (nawiasem mówiąc tak myślałem od samego początku)!!!. I to oryginał. Po wymianie na nowy oryginalny od X , ALL OK. Wszystko ładnie pięknie na zielono. A tyle się człowiek na wkurwżał.

Pytanie. Jaką macie głębie kolorów i przestrzeń kolorów. aaaa jeszcze jedno , to małe opóźnienie ptaszek , czy nie?

do modera w zasadzie można chyba do kosza to wrzucić , nic mądrego tu nie ma. Ale dopiero jutro jak dostane odpowiedz na w\w pytanie.
 
Ostatnia edycja:

hunter45pl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
spróbuj ustawienia fabryczne konsoli i tv.i od poczatku automatyczna konfiguracja.
konsola powinna sama wykryc 4 k i ew.hdr
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Ska nie obsługuje i tak 4k w grach... sam HDr tam jest... 4k to tylko filmy na tym i dashboard....
 

Do góry Bottom