Piąty Metal Gear Solid już niemal pewny. Głównymi bohaterami Big Boss i Raiden?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Angoleiro

Użytkownik
Użytkownik
wydarzenia beda sie dziac po MGS4 bo Raiden jest juz cyborgiem... niestety martwi mnie napis 'lighting bolt action'... w prawdzie nie spodziewalem sie ze bedzie MGS wiec wypijmy za to! Teraz sie modlic byle by to nie byla szmira :D NO i najgorsze... MGS bez glosu Hayter'a.. :( No szkoda... ale trzeba sie cieszyc, bo skoro zapowiedziano jakikolwiek, to jest i szansa na nastepne :D Choc przyznam, ze myslalem ze bardziej bede sie cieszyc na taka wiadomosc :)
 

vosp38

Świeżak
Świeżak
OSTATNI BASTION PADŁ, szkoda mi trochę sonomanniaków bo znam takich co kupili knsolę dla MGS i pewnie płaczą ze złości,a na forum wszyscy będą po nich jeżdzic'.Jeszcze na PC poproszę
 

Mr.Hankey

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jaki ostatni bastion? :) Tak by się stało gdyby zapowiedzieli MGS4 albo co jeszcze lepsze MGS5 na X360. A tak co mamy? Jakiś odłam serii, o którym wiadomo tyle, że nic nie wiadomo. Równie dobrze może to być tetris z Raidenem w roli głównej...
 

Shadowriver

Użytkownik
Użytkownik
Okazuje się żę Raising yjdzie też na PS3 i co bardziej ciekawe... PC!

Kotaku - Metal Gear Solid: Rising Destined For Xbox 360, PS3, PC - kojima productions
 

Roddy

Świeżak
Świeżak
ech zwiodłem się liczyłem na jakś rozszerzoną wersję MGS4 a tutaj dostajemy takie nie wiadomo co...Czytałem parę ładnych miesięcy temu że MGS4 wyjdzie na xboxsa 360 i dupa chyba się nigdy nie doczekam.
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Powiem tak,ciesze się bardzo z MGS:R,ale tylko i wyłącznie z marketingowego punktu wiedzenia.Osobiście jakoś mnie ta seria nie rusza...a już tym bardziej po tym jak zobaczylem nowego Sama Fishera.Jakos wole opowiesc o zdradzonym agencie ktory msci sie za smierc ukochanej corki niz..no wlasnie sam nie weim,jakis emo-science-fiction story z Raidenem.

Zgadzam sie z Panem"Świateczne Gowienko"(wtajemniczeni sie domysla:))-to bedzie tylko spin-off serii,zadna tam gra z glownego cyklu.

A co do wylacznosci MGS:R-Kojima na konferecnji Sony nic nie wspomnial o tym,aby gra miała wyjsc na PS3,wiec mysle ze fani X moga sie cieszyc.
 

Fitmax

Użytkownik
Użytkownik
wydarzenia beda sie dziac po MGS4 bo Raiden jest juz cyborgiem... niestety martwi mnie napis 'lighting bolt action'... w prawdzie nie spodziewalem sie ze bedzie MGS wiec wypijmy za to! Teraz sie modlic byle by to nie byla szmira :D NO i najgorsze... MGS bez glosu Hayter'a.. :( No szkoda... ale trzeba sie cieszyc, bo skoro zapowiedziano jakikolwiek, to jest i szansa na nastepne :D Choc przyznam, ze myslalem ze bardziej bede sie cieszyc na taka wiadomosc :)
A ja wprost przeciwnie. Mam nadzieję, że będzie to gra akcji. W ostateczności mogliby zrobić grę akcji z elementami skradania się. Raiden po powrocie do serii okazuje się kompletnie inną postacią niż ta z MGS2. Jeśli ktoś skończył MGS4 Guns OF Patriots i widział Raidena w walce z Vampem albo niszczącego dwunożne roboty to wie o czym piszę. Rayden to maszyna do zabijania a nie specjalista od zwiadu jak Snake. Zresztą Kojima nie może kontynuować, ani rozwijać tu wątków z MGSów bo mało który użytkownik Iksa połapie się o co chodzi. Jeśli będzie to action-slasher z możliwościami Raidena jakie pokazywał na cut-scenkach to ja tą grę kupuję od razu...
OSTATNI BASTION PADŁ, szkoda mi trochę sonomanniaków bo znam takich co kupili knsolę dla MGS i pewnie płaczą ze złości,a na forum wszyscy będą po nich jeżdzic'.Jeszcze na PC poproszę
Rising ma być tytułem multiplatformowym, to po pierwsze. Po drugie MGS wcale nie jest ostoją PS3 bo PS3 ma wiele innych dobrych gier. A jeśli chodzi o ostatniego MGSa to nie wszyscy soniacze byli z niego zadowoleni...
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Jak wlasciwie zakonczyl sie watek rozpoczety w 4 serii? Moze tam juz nie ma czego przedluzac , i dlatego Kojima przerzucil sie na Raidena?Ja mam nadzieje , ze to nadal bedzie klasyczna skradanka do jakiej przyzwyczail nas Kojima , jezeli zrobia z tego gre akcji to cala seria straci na swoim uroku i bedzie to juz jakies ***** a nie MGS. Jezeli chca zrobic z tego gre akcji to powinni zmienic tytul na jakies np Raiden The Best Ninja Ever >_>...albo cokolwiek , byle by nie szpecic serii takim odlamem...

Krotko mowiac , mam nadzieje , ze Lighting Bolt Action = Tactical Espionage Action ;)

Ewentualnie jezeli MGS z Raidenem nie wypali to w szufladzie PSP i Peace Walker(bedzie czekac) czeka na odkurzenie :DD
 

sparda87

Świeżak
Świeżak
xbox dostanie mgs wraz z największą ciotę na rynku gier video, super:confused:
 

bibru

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Przecież pokazali podczas konferencji M$ na E3 że następny MGS wyjdzie na Xboxa.
 

deffc0n

Użytkownik
Użytkownik
Czekam tylko na PS3 jest to kultowa pozycja od Sony.
 

Cloud Strife

Użytkownik
Użytkownik
Czekam tylko na PS3 jest to kultowa pozycja od Sony.
Od jakiego Sony???
Jak już to od Konami, i developera kojima productions
Po prostu czwórka wyszła na ps3 nie dlatego bo kojima wielbi, ubóstwia ps3 tylko bo od początku gra była robiona pod bebechy ps3 która ma trudną architekturę.
Konwertowanie gry na x360 by się nie opłaciło, a to by musieli podzielić grę na parę dvd, a to prace nad konwersją byłaby żmudna, oraz więcej osób by kupiło wersję na ps3.
A sony to najwyżej może tej firmie "sponsorować" produkcję by była tylko na wyłączność ps3 bo to nie jest studio wewnętrzne sony i ono nie posiada praw do tej gry.
 

dunqeldonka

Użytkownik
Użytkownik
ciekawe kiedy wypłynie jakieś info,trailer albo gameplay na temat MGS:Rising .sprawdzam na bieżąco każdego dnia ,ale wciąż niewiele wiadomo, wszędzie tylko kłótnie fanboyów :p debile
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Jakie znów kłótnie fanboyow?!Odkąd ogłosili multiplatforme wszyscy olali temat,wygasili płonace stosy,pochowli widły do domu i odwołali swieta inkwizycje.

Jedyne o co się teraz kłócą to o napis "Ligtning bolt action"-kalsyczny MGS byl opisywany jako "Tactical Espionage Action",MGS:RISING ma "Lightning Bolt Actions".A to roznica jak cholera.


Dunqeldonka-w swej niepojetej inteligencji wstrzymaj sie od wyzywania nieokreślonej grupy ludzi per "debil".
Dla jednego debil to fanboy,dla drugiego koles ktory np. zakłada tematy o samoczynnie pekajcych plytach w zamkneitym pudelku.
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Lightning Bolt Action... no ciekawe co z tego wyjdzie , na konferencji Konami na E3 Kojima potwierdzil iz nadal bedzie to "stealth game" )) Wiec moze nie bedzie zle. Fani PS3 placza , ze bedzie to jakas strzelanka czy cos , bo "wszyscy uzytkownicy xbox'ow kochaja takie rozpierduchy" , ja osobiscie nie mysle , ze Kojima zrezygnowal by z glownego zalozenia MGS'ow , ktorym jest skradanie sie , w koncu moze i dlatego gra wychodzi na wielu platformach - jezeli nie spodoba sie tym (xbox , pc) to mamy stalych klientow (ps3) ;)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom