Pierwsza Konsola

Ziems

Świeżak
Świeżak
Witam,

Będzie to mój pierwszy post na forum, wiec proszę o wyrozumiałość.

Zamierzam kupić konsole, i szukałem w internecie jaką najlepiej wybrać ale większość wątków jest starych z 2010 roku.
Mam około 600zł na konsole.

OTO MOJE PYTANIA:

Jaką wersje konsoli wybrać pod RGH ?
Jaka płyta główna najlepsza pod RGH
Kupić lepiej nieprzerobioną konsole i dać do przerobienia ? Co się bardziej opłaci ?
Czym sie kierować przy zakupie ?
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
No siema, witamy Cię w naszym gronie! ; )

1. Na chwilę obecną najlepiej wziąć Slima.
2. Nie ma dużych różnic. Z tego co się orientuje, RGH na Slimach troszkę lepiej działa niż na FATACH.
3. Lepiej zerknąć do działu giełda i poszukać. Na forum mamy kilku zaufanych użytkowników, którzy mogą zaoferować Tobie dobrą konsolkę.
Warto dodać, że zapewniają pełne wsparcie w sprawach RGH: uruchamianie gier, zgrywanie itp. Nie olewają klientów.
4. J/w. Nie szukaj na allegro tylko na tym forum. Masz pewność, że nie zmarnujesz tych pieniędzy.

Za 600 - 700zł możesz coś znaleźć.
Dział giełda, poszukaj. ; )
 

bololabich

Użytkownik
Użytkownik
lepiej weź fata z płytą jasper bo dużo tańszy od slima i nie uruchamia się tak dłuuuugo jak slim po rgh, nie warto dopłacać do slima bo poza wi fi (którego odradzam używać bo chodzi jak krew z nosa) masz to samo
 

paul323

Użytkownik
Użytkownik
lepiej weź fata z płytą jasper bo dużo tańszy od slima i nie uruchamia się tak dłuuuugo jak slim po rgh, nie warto dopłacać do slima bo poza wi fi (którego odradzam używać bo chodzi jak krew z nosa) masz to samo
Co ty gadasz slimy z rgh uruchamiają się do 30 sek czasem dłużej zależy jak zrobione rgh, a faty z rgh2 uruchammiają się czasem nawet po 1,5 min.

Napisane za pomocą palców
 

bololabich

Użytkownik
Użytkownik
kolegi slim wstaje 5-10 minut mój fat jak nie przerobiony znaczy natychmiastowo
 

Ziems

Świeżak
Świeżak
Kupować przerobioną ? czy zwykłą i dać do przerobienia ? Co sie bardziej opłaca ?
 

paul323

Użytkownik
Użytkownik
kolegi slim wstaje 5-10 minut mój fat jak nie przerobiony znaczy natychmiastowo
Ma źle zrobione rgh pewnie prrzez jakiegoś okolicznego speca, powiedz koledze żeby dał to do poprawy. A co do tematu to bardziej opłaca się kupić przerobioną.

Napisane za pomocą palców
 

bololabich

Użytkownik
Użytkownik
raczej wyjdzie najtaniej jak kupisz jaspa ze zrobionym rgh lub jeśli koniecznie wifi chcesz to slima ze zrobionym od razu rgh

to już jest poprawione bo wstawał mu dłużej...
 

Bogusz

Banned
Kupować przerobioną ? czy zwykłą i dać do przerobienia ? Co sie bardziej opłaca ?
Lepiej kupić już przerobioną bo jest taniej i się bardziej opłaca. Na forum jest taki gość który sprzedaje konsole i ma same pozytywne odpowiedzi. Nazywa się Ankoholik. Ma z przeróbką LT 3.0 za 650zł, RGH za 750zł i LT 3.0+RGH za 800zł
Link: http://xboxforum.pl/sprzedam-46/praktycznie-nowe-konsole-slim-z-ixtreme-lite-touch-rgh-gw-126529/
 

paul323

Użytkownik
Użytkownik
raczej wyjdzie najtaniej jak kupisz jaspa ze zrobionym rgh lub jeśli koniecznie wifi chcesz to slima ze zrobionym od razu rgh

to już jest poprawione bo wstawał mu dłużej...
A kto mu to robił? Niech da jakiemuś fachowcowu z forum. Mój slim jakoś wstaje 10-30 sek.

Napisane za pomocą palców
 

bololabich

Użytkownik
Użytkownik
czas uruchamiania po rgh to raczej kwestja farta bo może wstać od razu może po minucie może po dłuuugim czasie jak mój poprzedni iks
 

paul323

Użytkownik
Użytkownik
czas uruchamiania po rgh to raczej kwestja farta bo może wstać od razu może po minucie może po dłuuugim czasie jak mój poprzedni iks
Powiem ci tak to jest kwestia tego jak sie zrobi rgh a nie farta, jak ktoś umie zrobić rgh to wstaje szybko, a jak nie to d..a i trzeba czekać. No ale jak komuś szkoda dopłacić te 20 zł to jego problem.

Napisane za pomocą palców
 

bololabich

Użytkownik
Użytkownik
Nigdy nie wiesz na kogo trafisz..

Tapnięte z Xperi Play
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
czas uruchamiania po rgh to raczej kwestja farta bo może wstać od razu może po minucie może po dłuuugim czasie jak mój poprzedni iks
Żartujesz czy w okolicy twojej są jacyś mechanicy co Rgh montuja za pomocą palnika i klucza pneumatycznego?

Kupuj zrobioną najlepiej od kolegów z forum.


Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 4
 

Ziems

Świeżak
Świeżak
 

Testtest2

Użytkownik
Użytkownik
Do autora. Kolego jak chcesz dopiero kupić konsole to daj sobie spokój z RGH. Kup nówkę/używkę i przerób R-Jtag. Działa na wszystkich płytach poza Xenon`em , a czas uruchamiania to około 2s.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
R-jtag jest tylko dla konsol grubych z wysokim dashem. Lepiej kupić slima.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
 

Do góry Bottom