Pierwsze 10 minut z trybu fabularnego Fight Night Champion

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik


Fight Night Champion to zupełnie nowe podejście do gier traktujących o boksie. Wszystko przez obecność trybu fabularnego, którego zarys przybliży Wam materiał z rozwinięcia.



Akcja Fight Night Champion rozpoczyna się w więzieniu, gdzie główny bohater kładzie na deski groźnie wyglądającego i pozbawionego włosów zawadiakę. Trenerskie porady w narożniku, obite gęby i zakrwawione spodenki – nie jest lekko.


Nie da się ukryć, że fabularne podejście do boksu to coś naprawdę świeżego, więc jeśli w parze z dobrym systemem walki pójdzie interesująca historia, może wyjść z tego coś dobrego. Wypuszczone jakiś czas temu demo mi się podobało, teraz czekam na pełną wersję. A ta wyląduje na europejskim rynku już przyszły piątek. Do zobaczenia na ringu.

Źródło + Obrazki wstawione przeze mnie :)

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

T0Mmy

Banned
Wygląda bardzo dobrze . Widać że nie marnowali czasu i zrobili świetną gierke . Mam nadzieje że bedzie lepsza od FNR4 i zrobią długą fabułe aż na szczyt
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Jak każda cześć tej serii i ta nie powala. Teraz tylko czekamy na fabule w fifie.
 

87gelu87

Banned
Użytkownik
gralem w demo i gra jest ********* :]
 

JaCyNa

Użytkownik
Użytkownik
super wygląda, już się nie mogę doczekać;D
 

hashpl

Banned
Ta gra w porownaniu z FNR 4 to niebo a ziemia.W koncu gra ktora moze konkurowac z UFC bo jednak EA MMA to jedna wielka pomylka
 

ziombel

Użytkownik
Użytkownik
z checią pogram. 4 jakoś mnie na długo nie przyciągnęła. Jedyne o co sie obawiam to analogi . to jest dla nich prawdziwy test :D
 

.Mjut

Użytkownik
Użytkownik
Jak każda cześć tej serii i ta nie powala. Teraz tylko czekamy na fabule w fifie.
Będzie pewnie coś na wzór trybu gwiazda(czy jak to się zwało). Pomysł z fabułą w FN spodobał mi się, fajny wątek. Jednak aktualne wydatki nie pozwalają mi na zakup gry, poczekam aż zejdzie z ceny.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
dobry motyw z więzieniem, jednak myślę, że ta fabuła będzie na siłę wepchnięta do tej gry... do gier tego typu można wepchnąc nieskończenie wiele opowieści, każda następna częsc pewnie będzie bardziej infantylna. Twórcy gier coraz bardziej próbują mieszac różne gatunki gier, jak narazie z miernym skutkiem
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom