Pierwsze szczegóły Batman: Arkham City

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
W końcu dowiedzieliśmy się kilku konkretów o Batman: Arkham City, konkretów, które rzucają trochę światła na fabułę kontynuacji Batman: Arkham Asylum.





Szczegóły przekazał Game Informer i oto, czego możecie się spodziewać po Batman: Arkham City:



•Więzienia Arkham Asylum i Black Gate "nie pasują" dla najbardziej niebezpiecznych więźniów, więc pojawił się pomysł na osobną dzielnicę, którą wykupił Quincy Sharp (poprzedni szef Arkham Asylum).
•Two-Face będzie miał "obsesję" na punkcie Catwoman. Chce ją zabić, by zyskać szacunek (myślałem, że i tak ma go pod dostatkiem? - przyp. Marcin).
•Na czele Arkham City stanie Hugo Strange.
•Będzie więcej zagadek logicznych.
•Będą misje poboczne.
•Wyzwania będą przydzielane przez ludzi Człowieka Zagadki.
•Wszystkie gadżety z pierwszej części będą dostępne od początku w drugiej (z nowości pojawi się bomba dymna).
•Będziemy mogli przeprowadzić dwa kontrataki jednocześnie.
•Będziecie zbierać informacje o gangach, na które traficie podczas gry.


Powoli zaczyna rysować się obraz nowego Batmana. Cieszą misje poboczne oraz nowe gadżety (mam nadzieję, że bomba to dopiero początek), mówiąc krótko miejmy nadzieję, że będzie tylko lepiej.

źródło: •• Pierwsze szczegóły Batman: Arkham City | Gamezilla
 

fake4r

Użytkownik
Użytkownik
Czyli dalej gówno. Pojazdów nie będzie :(
 

KalitaPL

Użytkownik
Użytkownik
Nom szkoda że nie będzie pojazdów tak to bym se trochę pojeździł a tak to niema :[ Szkoda
 

Warmin

Użytkownik
Użytkownik
jedynka piękna :)
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Może jeszcze użyjemy w grze jakiegoś pojazdu, nie traćmy nadziei :) Już mnie cieszy podpunkt z bombą dymną, fajnie to napewno będzie wyglądać. Skoro będą misje poboczne, to można wywnioskować że gra nie będzie liniowa? (Oby) No i ta nowa dzielnica - trochę pokombinowane, ale ogólnie myślę że nie zawiodą twórcy gry.

P.S.: [screeny] fajnie wygląda Two-Face i Catwoman :DD

EDIT
Chciałbym w tej części zobaczyć dodatkowe smaczki jak nowe kostiumy :)
 

Do góry Bottom