XSX Pierwsze wrażenia Xbox Series X

Flamboyant96

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam Wszystkich mam pytanie odnoście konsoli Xbox Series X. Chodzi o napęd moment jak podajnik wsuwa płytę do środka jest takie szuranie ale póżniej jest normalnie u was też tak jest proszę o informację
To normalne wydaje mi się . U mnie przez chwilę jest dźwięk jaki niegdyś wydawały stacje dyskietek. Pozniej jest już cichutki .
 

kuchar30

Użytkownik
Użytkownik
Konsola jest faktycznie cicha podczas grania, ale niepokoi mnie napęd. Czy takie dzwięki podczas uruchamiania to coś normalnego?
[filmik usuniety]
Na tle całej konsoli to napęd jest zdecydowanie najglośniejszą jej częścią, a momentami podczas instlacji naprawde potrafi być głośny.
Jak to wyglało w one x/one s?
to normalne?
U mnie jak wsuwa płytę do napędu jest takie szuranie też mnie to dziwi bo później jest normalnie xbox series x wersja dirt5
 

Krk360

Użytkownik
Użytkownik
Kupował ktoś ostatnio konsole w MediaMarkt lub EuroAgd?Z którego miesiąca są rzuty?
 

kuchar30

Użytkownik
Użytkownik
Kupował ktoś ostatnio konsole w MediaMarkt lub EuroAgd?Z którego miesiąca są rzuty?
Edycja z grą Dirt 5 jest nowszy 9 August
Edycja podstawowa 2249zł 2 August
 

mocdyfer2

Świeżak
Świeżak
Czy wasze konsole też wydaja taki dziwny dźwięk przy włączeniu ?. Chodzi mi o takie puknięcie/chrobotnięcie/stuknięcie pojedyncze po chwili od włączenia konsol, jakby napęd FFD tam był ;).
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Edycja z grą Dirt 5 jest nowszy 9 August
Edycja podstawowa 2249zł 2 August
Jak to sprawdzić ?
 

ŻakiCzan

Świeżak
Świeżak
Ja swoją kupiłem w dniu premiery i na plus:
+ piękny design
+ genialne pady (przesiadłem się po wszystkich generacjach PS od One do PS4)
+ szybkość działania
+ ja w salonie nie słyszę jej pracy, więc dla mnie jest cicha
Na minus:
- nie mogę się przyzwyczaić do tego dashboardu (pewnie przyzwyczajenie z konsoli Sony)
- bugi w grach (FIFA 21 - błąd z ustawieniem sterowania, który u kolegi na XOne nie występuje, Far Cry 5 - zabugowane misje, j/w u kolegi na XO jest ok)
 

kuchar30

Użytkownik
Użytkownik
Jak to sprawdzić ?
Na tylniej obudowie
 

Krk360

Użytkownik
Użytkownik
Koło północy udało mi się wyhaczyć w media markecie standardową wersję za 2249:]do 3 dni ma dojechać.
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Dzisiaj były dostępne w Euro i MM z AC Valhalla - kilka minut i było pozamiatane.
 

Krk360

Użytkownik
Użytkownik
Dzisiaj były dostępne w Euro i MM z AC Valhalla - kilka minut i było pozamiatane.
Co jakiś czas pojawiają się nowe sztuki i momentalnie znikają (dziś jedną ujrzałem w MM i ME+ Assa) ciekawe czy to nowe partie czy sprzedają nieopłacone/nieodebrane wcześniej zamówienia.
 

marthinez

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Moja dzisiaj przyszła, kupiona wczoraj na MM.
Chwilowo się pojawiła, od razu wziąłem i więcej nie było.
 

Krk360

Użytkownik
Użytkownik
Moja dzisiaj przyszła, kupiona wczoraj na MM.
Chwilowo się pojawiła, od razu wziąłem i więcej nie było.
kupowałeś wersje bez gier?który miesiąc produkcji (tak z ciekawości)
 

marthinez

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Bez gier.
Konsola z września.
 

Krk360

Użytkownik
Użytkownik
Konsolka doszła data 25 Sep, na razie działa super, faktycznie nie słychać jak chodzi, dopiero jak CD włożymy, odpalona od 2h (dopiero instaluje gierki) i dalej chłodna.Trzeba uważać jak stoi na ziemi bo jak się trąci to może wyglebić, mi się już raz okręciła ale bez wywrotki :]
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Konsolka doszła data 25 Sep, na razie działa super, faktycznie nie słychać jak chodzi, dopiero jak CD włożymy, odpalona od 2h (dopiero instaluje gierki) i dalej chłodna.Trzeba uważać jak stoi na ziemi bo jak się trąci to może wyglebić, mi się już raz okręciła ale bez wywrotki :]
Na ziemii będzie masakra, jak będzie w pionie, bo od dołu zasysa powietrze. Cały kurz ściągnie :p
 

hubert1993

Świeżak
Świeżak
Kupiłem pare dni temu konsole i wszystko fajnie do momentu jak zacząłem pobierać gry z prędkością 20/40 MB/s a prędkość internetu mam 250 Mb i pod kablem wpiętym do konsoli jak i pod wifi ta sama prędkość.. strasznie długo się pobiera wszystko. Druga sprawa problem z logowaniem się do gry multiplayer w forzie horizon 4, tylko i wyłącznie offline możliwość gry bo online szuka sesji i znaleźć nie może a np. Fifa 19/20 online działa mi normalnie. Co to internetu to tez wymieniłem na nowy router s gigabitem i tez nic nie pomógł... aż do dziś kiedy zwróciłem konsole z powrotem do sklepu :) moim zdaniem trzeba poczekać z 2/3 miesiące aż oni dopracuje i zrobią jakieś aktualizacje bo wiele gier nie działa u wielu ludzi... i kolejna sprawa nie łączy się z 5G ... tzn łączy się ale nie działa internet... jedynie 2,4G NA WIFI
 

Peterka20

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kupiłem pare dni temu konsole i wszystko fajnie do momentu jak zacząłem pobierać gry z prędkością 20/40 MB/s a prędkość internetu mam 250 Mb i pod kablem wpiętym do konsoli jak i pod wifi ta sama prędkość.. strasznie długo się pobiera wszystko. Druga sprawa problem z logowaniem się do gry multiplayer w forzie horizon 4, tylko i wyłącznie offline możliwość gry bo online szuka sesji i znaleźć nie może a np. Fifa 19/20 online działa mi normalnie. Co to internetu to tez wymieniłem na nowy router s gigabitem i tez nic nie pomógł... aż do dziś kiedy zwróciłem konsole z powrotem do sklepu :) moim zdaniem trzeba poczekać z 2/3 miesiące aż oni dopracuje i zrobią jakieś aktualizacje bo wiele gier nie działa u wielu ludzi... i kolejna sprawa nie łączy się z 5G ... tzn łączy się ale nie działa internet... jedynie 2,4G NA WIFI
Prędkość pobierania- u mnie w 90% jest ok. Leci do 300Mb, bo taki mam internet. Czasami jest słabo ale to myślę zależy od serwerów, bo np forza pobierała się ok 200Mb, a chwile później cała fifa 40Mb. 5Ghz działa bez problemu. Co do Forza Horizon 4,to też to zauważyłem. Po ostatniej aktualizacji gry, nie można dołączyć do sesji. Przed aktualizacją gry wszystko działało. Wszystkie inne opcje sieciowe działają bez problemu. Może to naprawią, bo raczej oni to zepsuli.
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Kupiłem pare dni temu konsole i wszystko fajnie do momentu jak zacząłem pobierać gry z prędkością 20/40 MB/s a prędkość internetu mam 250 Mb i pod kablem wpiętym do konsoli jak i pod wifi ta sama prędkość.. strasznie długo się pobiera wszystko. Druga sprawa problem z logowaniem się do gry multiplayer w forzie horizon 4, tylko i wyłącznie offline możliwość gry bo online szuka sesji i znaleźć nie może a np. Fifa 19/20 online działa mi normalnie. Co to internetu to tez wymieniłem na nowy router s gigabitem i tez nic nie pomógł... aż do dziś kiedy zwróciłem konsole z powrotem do sklepu :) moim zdaniem trzeba poczekać z 2/3 miesiące aż oni dopracuje i zrobią jakieś aktualizacje bo wiele gier nie działa u wielu ludzi... i kolejna sprawa nie łączy się z 5G ... tzn łączy się ale nie działa internet... jedynie 2,4G NA WIFI
Z trasnferami raczej nie obwiniałbym konsoli a serwery, z których się ściąga. Trzeba wziąć pod uwagę, że może być większy ruch z takiego powodu, że weszła nowa konsola, dużo jest nowych graczy, którzy Xbox'a nie mieli, a obstawiam, że wszyscy użytkownicy Xbox One i Xbox Series X korzystają z tych samych serwerów i może ściąganie zamulać. Wczoraj też robiłem aktualizację do Halo 5 z 20GB i leciało powiedzmy po 30-50mb, czasem spadki do 10mb, gdzie zwykle mi leci 300-350 :)
 

marthinez

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zastopujcie grę (działanie w tle) to pójdzie pełnym łączem.
 

Do góry Bottom