Pierwszy gameplay z EA Sports UFC pokazuje, że nowa generacja wkracza na ring!

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Pod koniec zeszłego tygodnia dostaliśmy kolejną serię zdjęć z EA Sports UFC. Wtedy wraz z naszymi czytelnikami odrobinę narzekałem, że wciąż nie otrzymaliśmy porządnego materiału ukazującego tę produkcję w ruchu. Właśnie z tego powodu dzisiaj z wielkim uśmiechem zerknąłem na pierwszy gameplay, który potwierdził jedno – nowa generacja wkracza na ring!

Już na zdjęciach ta produkcja prezentowała się ciekawie, jednak dopiero podczas rozgrywki całość nabiera wyjątkowej esencji.

Łatwo możemy tutaj zauważyć wielką pracę nowego systemu "Soft Body Deformation", który odpowiedzialny jest między innymi za zadrapania, siniaki oraz rozdarcia na skórze. W zasadzie ciała współczesnych gladiatorów prezentują się wyśmienicie.

W pamięci zapadł mi jeden moment – gdy zawodnik zbiera kopy na żebra, a jego plecy (mięśnie!) aż drżą i napinają się jednocześnie. To robi wrażenie!

Jako kanapowy entuzjasta tego sportu już nie mogę się doczekać premiery EA Sports UFC.


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Chce normalny gameplay, a nie taki zwiastunek :p

Wygląda w porządku. Ale wiadomo filmik, a gameplay to co innego :). Chociaż jestem dobrej myśli :)
 

SonGoku

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Fajnie to wygląda dość realistycznie, panowie a wiecie coś na temat ukazania się właśnie tej gry na xbox'a 360? Gdzieś o tym czytałem i chciałem się dowiedzieć czy to prawda?

Wysłane z mojego Trooper_X55 przy użyciu Tapatalka
 

tomix710

Użytkownik
Użytkownik
Gra na 90% będzie tylko na nowe konsolę bo gra posiada silnik ignite[Coś takiego] a gry z tym silnikiem są [według Ea] są zbyt mocne parametrycznie aby X360 & PS3 czy PC mógł je odpalić. ;)

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
 

piotrz23

Użytkownik
Użytkownik
Up. Jestem przekonany ze na stare gen gry nie bedzie. A na pc nigdy takich gier nie bylo( ufc, fight night), bo watpie zeby pecety nie daly rady z tym silnikiem
 

Do góry Bottom