Pierwszy kontakt z konsolą

Frank_24

Świeżak
Świeżak
Po raz pierwszy planuję zakup konsoli i mam do Was parę pytań:
1. Przeczytawszy opinie z forum wybrałem Slim>Jasper, proszę tylko u upewnienie że dobrze postanowiłem.
2. Konsola będzie z RGH, gry zamierzam pobierać, przerabiać na xex bądź god wrzucać na dysk przenośny zasilany po usb i z tego dysku kopiować je na dysk wewnętrzny konsoli. Czy konsola obsłuży dysk zasilany po usb? Rozumiem że dysk zewnętrzny muszę sformatować pod FAT32, czy pliki gier nie mają czasem ponad 4 GB? bo FAT32 obsługuje pliki do 4 GB.
3. Taką przerobioną konsolę aktualizuje się "ręcznie", czy aktualizowanie jej jest konieczne?

Aukcja z konsolą którą chcę kupić: PROMOCJA XBOX 360 SLIM +500GB +RGH +RGX +PAD +GW12 (4507817774) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 

lolekw660i

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma konsoli slim z płytą jasper :D Slim ma płyty głowne Valia,trinity, corona :p
1.Bierz slima mało awaryjne
2. No ale po co najpierw kopiować na dysk potem znów na dysk ? Przecież przez rooter możesz wrzucić gry wystarczy podłączyć konsole kablem do rootera i łączysz sie np przez total comander. Pliki pojedynczy z przerobionej gry waży mniej niż 4 gb.
3. Aktualizacje wykonujesz ręcznie musisz stworzyć aktualizacje tutorial jest na forum.
 

Vaiper

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma konsoli slim z płytą jasper :D Slim ma płyty głowne Valia,trinity, corona :p
.
Moim zdaniem chodziło Mu o to, że Slim jest lepszy od Jaspera.
 

Frank_24

Świeżak
Świeżak
Moim zdaniem chodziło Mu o to, że Slim jest lepszy od Jaspera.
O to mi chodziło.

Jeszcze jedno pytanie, mam folder z grą xex bądź god. Na dysku wewnętrznym robię folder gry, HDD/Gry. Wystarczy że podam konsoli że ma skanować folder gry w poszukiwaniu gier i do tego folderu kopiować foldery z grami?
 

Do góry Bottom