Pierwszy przerobiony xbox

Kamil Nesta

Świeżak
Świeżak
Witam. Przepraszam ze zakładam nowy, i to pewnie źle nazwany temat, ale naprawdę jestem tak ciemny w temacie ze nawet nazwy faq mi nic nie mówią...

Posiadam konsole Xbox 360, z jakiegoś obrazka doszedłem do tego, ze jest to wersja Zephyr. Konsola jest przerobiona, ale nie wiem jak. Wygrzalem płytę z FIFA 17, płytę Verbatim tak jak wszędzie każą - działa, mogę grać. Zastanawiam się jednak czy w moim przypadku jest mozliwe odtwarzanie kopii gier bezpośrednio z dysku/zew. Nośnika pamięci?
Wrzuciłem na pendrive minecrafta, który był przygotowany pod RGH podobno, i również działa (bezpośrednio z pena), natomiast teraz zauważyłem, ze jest to wersja demo... Nie wiem czy to o czymś świadczy, ale moze ułatwi odpowiedz :)
z góry dziękuję, i życzę miłej środy!
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pobierz xexmenu, wrzuć na pena i się od razu okaże czy to RGH.
 

Kamil Nesta

Świeżak
Świeżak
No wlasnie wrzucalem jakiś folder CODS9999 bodajże, ale nie wyświetliło mi nic w menu. Wrzuciłem go w content>16zer

#edit
Posiadanie RGH mogę chyba wykluczyć. Xexmenu nie chce mi sie uruchomić, na pendrive pokazuje sie jako uszkodzony plik wersji demonstracyjnej gry.

Co robić? W jaki sposob przerobić konsole zeby działały gry z hdd? Obsługuje stacje lutownicza, to w czymś pomoże? ;)
 
Ostatnia edycja:

Kamil Nesta

Świeżak
Świeżak
up
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tak RGH nie posiadasz. Montaż ? Jest sporo tematów z tym związanych, użyj wyszukiwarki zobaczysz co będzie potrzebne. Stacja się przyda jak i również zwykła lutownica kolbowa kilka kabelków trzeba będzie przylutować.
 

Do góry Bottom