Pierwszy screen prezentujący warunki pogodowe w nowym Need for Speedzie wygląda prześlicznie

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Żadna gra wyścigowa nie może obejść się teraz bez zmiennych warunków pogodowych. Na poniższym obrazku podejrzycie, jak w grze Need for Speed będą prezentowały się efekty związane z deszczem i wodą. W naszych oczach nowy NFS wygląda zaskakująco ślicznie. Miejmy nadzieję, że wersja ostateczna tej produkcji, utrzyma ten poziom i nie spotkamy się z uderzającym zaniżeniem jakości grafiki.

Driveclub zawiesił poprzeczkę bardzo wysoko i wszyscy deweloperzy pragną teraz zabłysnąć w tej kwestii. Nie tak dawno pisaliśmy przecież o zachwytach nad pogodą w grze Forza Motorsport 6. Na ocenę tego aspektu zabawy w Need for Speedzie przyjdzie nam jeszcze chwilkę zaczekać.



 

Sebsky

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Project CARS też wyglądał "prześlicznie" ale tylko na screenach. Potwierdza się moja teoria :D
 

Punisher

Użytkownik
Użytkownik
Ten asfalt strasznie drgająco paskudnie im na skrinie wyszedł
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Project CARS też wyglądał "prześlicznie" ale tylko na screenach. Potwierdza się moja teoria :D

Dokładnie ściema jak zawsze, odpalam PC daje max wszystko odpalam wyścig i co ? Klops gdzie ta piękna grafika się podziała.
 

Blest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
@up

Deszcz ja zmył :-D.

Xperia Z3
 

Do góry Bottom