Pierwszy zwiastun Call of Juarez: The Cartel

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Cała branża żyje świetnym teaserem DEAD ISLAND, ale mimo wszystko wrocławski Techland nie pozwala zapomnieć o swojej drugiej grze - CALL OF JUAREZ: THE CARTEL. Po oficjalnej zapowiedzi oraz kilku szczątkowych informacjach developer wreszcie postanowił opublikować pierwszy zwiastun. Wprawdzie nie robi on tak dużego wrażenia, jak wzruszający materiał z zombiakami, ale mimo wszystko warto go obejrzeć.



myślę że coś z tego bedzie......​
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
po przeczytaniu początku tytułu już się cieszyłem, że to trailer Call of Duty... a co to CoJa to mam mieszane uczycia, R* już chyba pozamiatał temat dziekiego zachodu
 

iTyle

Użytkownik
Użytkownik
według mnie The Carte nie będzie tak dobry jak poprzednie serie . Szkoda że gra idzie w innym kierunku bo jak by nie patrzeć gier o tematyce dzikiego zachodu jest bardzo mało .
 

SFU666

Banned
Użytkownik
Ajajaj,będzie się dzialo. Nie wiem,dla mnie dziki zachód to nuda.Tutaj niezły mix. Czekam.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
no ja też myśle że oni idą w mix bo red dead redemption pozamiatało....i w tym gatunku już chyba nikt inny nie bedzie królował....
 

slashg

Użytkownik
Użytkownik
Ja tam wolałem call of jurarez w stylu westerna. Ale jak już ma takie być to niech będzie.
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
A moim zdaniem to dobry pomysł, wreszcie jakiś powiew świeżości, nowy dziki zachód, tego jeszcze nie było. Ogólnie jestem szczęśliwy, że polska scena 'growa' zaczyna się rozkręcać.
 

Hosee

Użytkownik
Użytkownik
mam nadzieje że ta gra da rade ...
 

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem nowy CoJ będzie czymś ciekawym. Cieszy mnie, że Techland próbuje eksperymentować w grach.

BTW
Polskie produkcje mogą nieźle namieszać w tym roku :D
 

Hosee

Użytkownik
Użytkownik
Polskie produkcje mogą nieźle namieszać w tym roku :D
zgadza się,ciesze się z tego niezmiernie.Mam nadzieje że dorówna Bulletstormowi,który był dla mnie największą niespodziewanką
 

haker10103

Użytkownik
Użytkownik
Fajna muzyczka, ogolnie klimatyczny trailer.
 

CrypearL

Użytkownik
Użytkownik
Po obejrzeniu tego zwiastuna miałem skojarzenia do wydanej w 2005 roku Total Overdose - naparzanki z gangami narkotykowymi na pograniczu Meksyku i Stanów :] Myślę, że coś z tego będzie, Polacy potrafią robić dobre gry (jeśli tylko chcą :] )
 

sheriffxPL

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie Call of Juarez Bound in Blood był ciekawszą podróżą na Dziki Zachód niż Red Dead Redemption....
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Dla mnie Call of Juarez Bound in Blood był ciekawszą podróżą na Dziki Zachód niż Red Dead Redemption....
ojej hehe......red dead pozamiatał.....ale kazdy ma gust.....ukończ albo przynajmniej postaraj sie ukończyc cale red dead ( skarby z map itp) to zmienisz zdanie....ale kazdy ma gust i trzeba to uszanować...
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Na początku myślałem "kolejna gra, osadzona w teraźniejszości, strzelanie do tych złych, średniak". Po obejrzeniu trailera zapowiada się bardzo klimatycznie, mam nadzieję że fabuła będzie dobra, no i sam system strzelania jak i chowania się za osłonami zostanie ulepszony.
 

Kser

Banned
Niezle napewno kupie
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Trailerek klimatyczny, raczej nudzić się nie będziemy. Ciekawe też czy dadzą opcje przejścia kampanii każdą postacią :)
 

Arii

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie to na prawdę ciekawa mieszanka ;) dziki zachód ;) narkotyki, kartele ;) będzie na prawdę ciekawie :)

Cieszę się, że Techland stara się zrobić coś innowacyjnego ;) i nie boi się eksperymentować ;) oby tak dalej ;)
 

sheriffxPL

Użytkownik
Użytkownik
ojej hehe......red dead pozamiatał.....ale kazdy ma gust.....ukończ albo przynajmniej postaraj sie ukończyc cale red dead ( skarby z map itp) to zmienisz zdanie....ale kazdy ma gust i trzeba to uszanować...
Może to dlatego że mnie odrzuciło od gier typu GTA, które kiedyś uwielbiałem...
Kiedyś jeszcze raz spróbuję do tego podejść, na pewno RDR jest dużo lepszym produktem od COJa, ale na dzień dzisiejszy to grając w ten drugi tytuł bawiłem się lepiej. No i szacunek dla Polaków, którzy też potrafią ;]
 

yaqub

Banned
Użytkownik
Dobrze, że TECHLAND porzucił Dziki Zachód, bo jak ktoś napisał wcześniej R* swoim RDR pozamiatał i konkurowanie z nim nie miałoby sensu według mnie. Co do trailera to całkiem niezły, ale czegoś w nim brakuje :).
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom