Pierwszy zwiastun filmu Max Payne

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Pierwszy zwiastun filmu Max Payne

Max Payne jest bez wątpienia jedną z gier, które można określić mianem kultowej. Jesienią bieżącego roku zadebiutuje jej kinowa ekranizacja, zaś już dziś w Sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu. Zapraszamy do jego obejrzenia!

http://www.youtube.com/watch?v=JboQmDIdKWs

Za reżyserię obrazu odpowiada John Moore, autor chociażby Lotu Feniksa czy Za linią wroga. W roli tytułowej wystąpi Mark Wahlberg, a u jego boku staną m.in.: Mila Kunis, Chris O'Donnell, Beau Bridges, Ludacris, Amaury Nolasco i Nelly Furtado. Scenariusz napisał Beau Thorne.

Polska premiera filmu odbędzie się już 24 października.

źródło: gram.pl
 

kopecioch

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pierwszy zwiastun filmu Max Payne

Aj doczekać sie nie mogę, grałem w te grę strasznie długo z dwie myszki popsułem :D
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Pierwszy zwiastun filmu Max Payne

No, Max Payne...zaczepista gierka, grałem grałem i grałem przepiękna część 1 a 2 to już była robiona tak aby tylko zrobić ale 1 to gra o której się nie zapomina.
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pierwszy zwiastun filmu Max Payne

Dokładnie, gra robiła wrażenie :) Ale bez poradnika w ostatnich minutach gry było ciężko :)
2czesc była taka inna, jedynka lepsza była
 

waco7

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Pierwszy zwiastun filmu Max Payne

no zwiastun jak narazie przedstawia bdb film aby zrobili tak dobry film jak hitman.A czy niewydaje sie wam ze juz producenci zaczynaj robic filmy z gier? hitman jest najlepszym przykladem.Fajnie by bylo jak wyrezyserowali np.serie nfs wiadomo furki i te sprawy co wy o tym myslicie?
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Pierwszy zwiastun filmu Max Payne

ee już ekranizowane były gry min. Postal (napisów chyba nikt nie zrobi) AitD, BlodRayne, DOOM, wszystko to niestety kaszana :X dzięki UWE (no może oprócz DOOM'a bo to kaszana dzięki m.in POLAKOWI)

A maxior wygląda na tym zwiastunie cudnie :D niech tylko nie skopią tego !
 

kepaic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pierwszy zwiastun filmu Max Payne

Trailer sredni, tzn jako zwiastun filmu sensacyjnego wypada fajnie, ale jako ekranizacja MP srednio mi pasuje :/ Za malo noir, ale przynajmniej beda strzelaniny w slow-mo :) Co do ekranizacji gier to ostatnio "zalatwilem sobie" Silent Hill w HD, jedna z moich ulubionych ekranizacji gier :)
 

sOrOwEczkA

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pierwszy zwiastun filmu Max Payne

waco7 Cos do NFS to jest Za szybcy Za wsciekli.To mozna przyznac ze jest :p
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pierwszy zwiastun filmu Max Payne

Ja to tylko czekam na, kolejne nowinki, o ekranizacji Gears-ów, premiera gdzieś w 2010 :-X

A tak jeśli chodzi o max peyna, to mnie zastanawia co robią tam te skrzydlate, cuda :eek:
To chyba nie będzie film fantasy :p

Aaaa..no i jeszcze Kane & Lynch, Bruce Willis w nim gra :) to już wiadomo jaki tam rozpiździec, będzie :D
 

bibru

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Pierwszy zwiastun filmu Max Payne

Bruce Willis w Kane & Lynch o taaak, tak jak w grze same fucki będą.
 

kosciany

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Pierwszy zwiastun filmu Max Payne

vagner napisał:
Ja to tylko czekam na, kolejne nowinki, o ekranizacji Gears-ów, premiera gdzieś w 2010 :-X

A tak jeśli chodzi o max peyna, to mnie zastanawia co robią tam te skrzydlate, cuda :eek:
To chyba nie będzie film fantasy :p
Podejzewam ze chodzi o "porypane" sny Maxa :) Widac w filmie nie bdzie chodzil po czerwonej nitce nad przepascia... a szkoda... Film utrzymany w klimacie gry jak widac, BOSKO! :) Nie moge sie doczekac :p
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pierwszy zwiastun filmu Max Payne

vagner napisał:
A tak jeśli chodzi o max peyna, to mnie zastanawia co robią tam te skrzydlate, cuda :eek:
To chyba nie będzie film fantasy :p
To Valkirie,element psychodelicznych,onirycznych snow Maksa.
 

wisba

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pierwszy zwiastun filmu Max Payne

kiedy ma wyjsc ?? i mam nadzieje ze nie wyjdzie rowno z gears of war bo nie bede wiedzial w co mam grac
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Pierwszy zwiastun filmu Max Payne

wisba napisał:
kiedy ma wyjsc ?? i mam nadzieje ze nie wyjdzie rowno z gears of war bo nie bede wiedzial w co mam grac
Obudz sie ! Gadamy o filmie pt MAX PAYNE !!!
 

kosciany

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Pierwszy zwiastun filmu Max Payne

Sa wakacje, kazdemu moze sie zdazyc nie myslec :)
BTW, mam nadzieje ze jednak beda jego sny z "czerwona wstazka" jak zwyklem to nazywac :)
 

wisba

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pierwszy zwiastun filmu Max Payne

kurde nie wiem o czym wtedy myslalem
 

Do góry Bottom