ping, lagi, internet.

daikoku

Świeżak
Świeżak
Hai, all.
mam pytanie, jeżeli mam neta 125 kb/s, będę miał pingi na XBL?
na kompie niekiedy miałem przez ten syf, ale na ruskich/polskich serwach miałem ping po 60-150.
kloc też ma takie problemy?
 

kufer111

Banned
Użytkownik
zależy z czego masz internet i jakiej jaksci
 

mihcal5

Banned
Słabe masz łącze, minimum 1mb pitrzeba. Możesz mieć lagi i pingi dość wysokie.
 

daikoku

Świeżak
Świeżak
A jednak! mam 3 mb download, 0.33 mb upload.
Mam nadzieję, że wystarczy.
 

MrKilljoy

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
A 125kb to ile jak nie 1 mb. Brak slow...
3MB spokojnie wystarczy.
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Wy cos mylicie jednostki, obecnie nie ma lacza 128 kb/s (Kilobit), podejrzewam ze autorowi tematu chodzilo o predkosc pobierania i ma takowa czyli 128kB/s (Kilobajt), 128kB/s = 1Mb/s

Nawiasem mowiac prędkość lacza nie ma nic do pingów
 
heh inforamtycy, spokojnie starczy, ale jesli masz slabego dostawce z duzym pingiem to mozesz miec klopoty z plynnoscia rozgrywki
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
On ma 1Mbit..
Ale serio, jak można mieć w dzisiejszych czasach 1Mbit?! Nie mówie że wszystkich stać itp ale sory, jeśli płacicie ~40-50zł i macie 1Mbit to wasz dostawca internetu zbija na was niezłą kase bo za tą cene można mieć spokojnie 5-10Mbit
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
On ma 1Mbit..
Ale serio, jak można mieć w dzisiejszych czasach 1Mbit?! Nie mówie że wszystkich stać itp ale sory, jeśli płacicie ~40-50zł i macie 1Mbit to wasz dostawca internetu zbija na was niezłą kase bo za tą cene można mieć spokojnie 5-10Mbit
Nie kazdy mieszka w duzych aglomeracjach wiec nie wie czego sie dziwisz, tylko w wiekszych miastach sa duze predkosci, w mniejszych juz slabe bo kable stare i sa monopoliści np TP, a na wsiach zaden operator prywatny sie nie zapusci bo mu w zyciu nie zwrócą sie koszta
 

daikoku

Świeżak
Świeżak
nie, po prostu nie dawno się przeprowadziłem, a lokatorzy, którzy wcześniej tutaj mieszkali nie potrzebowali lepszego neta.
nie długo powinienem mieć 38 mb/s.
 

mihcal5

Banned
A 125kb to ile jak nie 1 mb. Brak slow...
3MB spokojnie wystarczy.
1mb = 1024 kb
125 kb ~ 0,25 mb
To ja mam "brak słów"
 

Shakedown

Użytkownik
Użytkownik
sprawdz na speedtest.net(predkosc) i pingtest.net(jakosc lacza)
 

MrKilljoy

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
1mb = 1024 kb
125 kb ~ 0,25 mb
To ja mam "brak słów"
Ales ty madry! Bys przeczytal moze wypowiedzi innych. Dla zwyklych ludzi jest oczywiste, ze 125kb/s to transfer, niestety nie dla ciebie. Wolisz policzyc w kalkulatorze ile to by bylo i udawac madrego nie?
Pozdro!

Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
125kb * 8 = 1MB

Autor tematu ma lacze 1 mega i tyle.
Pingi nie zaleza tylko od predkosci polaczania, ale takze od metody polaczenia z siecia.
Tyle w temacie.
 

daikoku

Świeżak
Świeżak



I jak?
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Bez problemu pograsz na takich pingach
 

Do góry Bottom