Pionowe paski XBOX360 Falcon

Hunt3R

Świeżak
Świeżak
Witam!
Ostatnio grając w AC2 zaczęły pojawiać się na ekranie pionowe paski (przekłamania w obrazie, po całości). Po włączeniu 'Widoku orła' ekran stawał się zielony, łącznie z tymi paskami. Myślałem, że to efekt z gry, jednakże po kilku dniach pionowe paski da się zauważyć również w menu głównym XBOXA i w każdej innej grze. Czyżby konsola umierała? Konsola Falcon, napęd BenQ, był kilka razy przerabiany.
 

lukeskajloker

Użytkownik
Użytkownik
Tak E74 sie szykuje pora wyminic aha/hana
 

deploytbb

Użytkownik
Użytkownik
Zobacz też czy masz prawidłowo podłączony kabel do telewizora to ważne zwłaszcza gdy używasz kompozita. Zobacz bardzo dokładnie czy dobrze je podłączyłeś. Mi objawy wyglądają na kabel.
 

drag_op

Użytkownik
Użytkownik
A mi to wygląda na E74 ew RRODa, miałem podobnie i falconik padł ;/
 

michu282

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak koledzy mówią, e74/rrod się zbliża. Jak masz konsolę na gw. M$ to tam ślij, jak nie to do jakiegoś serwisu porządnego, będzie większe prawdopodobieństwo udanej naprawy niż jak już będzie rrod.
 

Tid7

Użytkownik
Użytkownik
E74 być może RRod ale przy takich objawach z reguły e74
 

pepa

Banned
Użytkownik
Miałem dokładnie to samo. Kilka razy jeszcze włączyłem Xbox'a i przywitało mnie E 74 , lecz M$ wszystko naprawił. Powrociłem do oryginalnego softu nakleiłem plomby i obyło się bez problemu , ale to było rok temu jak moj Falcon zaliczył zgona.
 

Hunt3R

Świeżak
Świeżak
Tego się obawiałem. Teraz pytanie: Ile kosztuje naprawa (kosnola jest zbanowana), czy się opłaca i co ważniejsze: czy mogło mieć na to wpływ to, że mam na raz podłaczony HDMI i optyk do konsoli arcade i są na 'ciasno' (hdmi trochę wygięty ;) ).

Pozdrawiam.
 

castomoto

Banned
Użytkownik
No to mogło mieć wpływ, sam HDMI podepnij i zobacz
 

Hunt3R

Świeżak
Świeżak
Właśnie odpaliłem konsolę - E74.
Pytanie. Ktoś korzystał z usług tej firmy? http://www.allegro.pl/item1031465357_serwis_xbox360_bydgoszcz_3_rod_e74_e66_brak_obrazu.html
W sumie znana w moim mieście.
Pytanie2. Jak długo konsola pożyje po czymś takim?
Pytanie3(ponowione). Czy znaczące odgięcie wtyku HDMI mogło mieć na to wpływ? (Podłączone na raz HDMI i optyk w ARCADE).

Pozdrawiam.
 

Do góry Bottom