Pionowy intercooler. Warty uwagi?

MARINO

Użytkownik
Użytkownik

piotr5001

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Pionowy intercooler. Warty uwagi?

Według mnie najlepiej kupić i samemu wymienić wiatraki np na talismoon sam mam a obudowa zimna jak by była wyłączona

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik

piotr5001 napisał:
Według mnie najlepiej kupić i samemu wymienić wiatraki np na talismoon sam mam a obudowa zimna jak by była wyłączona
Niektórym gwarancja się przydaje :p

MARINO napisał:
Jako że specem od aerodynamiki lub innych rzeczy związanych z powietrzem nie jestem to mogę się mylić ale według mnie ten cooler wiejąc od dołu będzie zaburza przelot powietrza przez obudowę a więc zamiast polepszyć to pogorszy sprawę.

sebolek

Użytkownik
Użytkownik

Spike dobrze ci się wydaje bo zauważmy że skoro to powietrze zostanie wyciągnięte przez dół to wtedy nagrzewa nam spód wiec to się mija z celem ;P

BuLi!

Użytkownik
Użytkownik

http://www.allegro.pl/item409615630__kolorowe_60_wydajniejsze_wiatraki_robson_.html zamiast tych intercolerów i innych cudów techniki...-,- moge polecic Ci te wiatraki bardzo dobre sam mam i nie narzekam :p

piotr5001

Użytkownik
Użytkownik

Mam te same co BuLi i są naprawde dobre tylko gwarancje sie traci bo rozbiera sie konsole

Acer4ever

Użytkownik
Użytkownik

hmmm, ale mnie sie zdaje ze ta podstawka wdmuchuje powierze, a nie je wyciąga, i to wymusza prawidłową cyrkulacje powietrza, przez co konsola dostaje go więcej.

"Wymuszona cyrkulacja powietrza, sprawia że przez konsole przedostaje się powietrze" nawet w aukcji to pisze.

zmaciejz

Użytkownik
Użytkownik

kiedys tez sie pytałem o ten cooler i mi go wszyscy odradzili, mimo wszystko tez uważam że lepiej go miec niz nie mieć, więc czekam na rozwój sytuacji:)

Do góry Bottom