Pirelli z netii jak ustawic MTU

Sebara

Świeżak
Świeżak
Witam Was pieknie, moze to beznadziejne pytanie ale dzis kupilem 360 i moj ruter od netii 96333EW_Pirelli nie chce pozwolic konsoli na dostemp przez wifi. Komunikat jest ze zbyt male MTU, w menu rutera nie widze gdzie to zmienic. Bardzo prosze o pomoc!
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie Ruter tylko Router i poszukaj czegoś takiego "Maximum Transmission Unit" albo daj zdjęcia ustawień z Routera.
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Podaj jaki to dokladnie model pirelli bo netia juz zbytnio do niego sie nie przyznaje i nawet instrukcji do niego juz nie maja, ogolnie z tym routerem i xboxem sa problemy i najlepszym rozwiązaniem to kupno normalnego routera
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
ja miałem netie kiedyś zaro problemów z netem odnich ale miałem net rozdzielony przez switch na urządzenia
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Switch samodzielnie nie potrafi rozdzielic internetu, musiales miec router, problem mtu lezy po stronie routera nie jest to wina netii
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
oczywiście ,że przez router póżniej switch. mtu w moim przypadku to nie widziałem pamietam ,że mtu można było w windowsie zmienić . ale miałęm starszy model routera od nich okolo z przed 2,5lat temu
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
No dobrze ale tanie switche tylko rozdzielaja sygnal nie sa zarzadzalne wiec nie ma znaczenia czy miales switch dodatkowo czy nie, wazny jest router, ja mam 4 letniego tplinka obecnie działającego tylko jako modem i ma mozliwosc zmiany mtu
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
ja mam TP-LINK W8901G tani w tej chwili 82 zł a działa bardzo dobrze 24/7 i zero problemów.
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Tani ale dla osoby mającej neta powyżej 15Mbit to juz za slaby, musi byc wifi N

Nawiasem mowiac byly dwa rozne takie routery, ten obecny ma inny wyglad i inny chipset
 

Do góry Bottom