Płacę z Allegro i anulowanie transakcji i ponowny przelew

kmg.al

Użytkownik
Użytkownik
Elo ziomy, mam problem, kupiłem kod xbl GOLD na 12 miesięcy i użyłem opcji Płacę z Allegro, ok wszystko pieknie status transakcji rozpoczęta i tak przez 4h co mnie zaniepokoiło. Anulowałem tą transakcję i wysłałem kase normalnym przelewem. I stąd nasuwa się pytanie, czy sprzedający otrzyma dwie wpłaty czy też jedną? I czy Allegro odda mi kasę za anulowanie transakcji? z góry dziękuje i stawiam kliki "dziekuje"
 

michanow

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli anulowałeś to wpłata nie dojdzie. Ja za pewien towar 3 razy próbowałem płacić przez "Płacę z allegro" bo wpłata nie chciała wejść, ale jak za czwartym razem doszła, to było ok, nie płaciłem nic więcej. Póki w statusie nie będzie że zakończona to wpłata nie dojdzie.
 

kmg.al

Użytkownik
Użytkownik
Aha, ok, teraz kolejna sprawa, w kwocie obciążeń mam 124,90zł bo anuluowałem tą transakcję. Kiedy ona zniknie? I czy jak zniknie to wróci na moje konto? Sry za takie pytania ale bankowość to dla mnie czarna magia :)
 

fajkel

Użytkownik
Użytkownik
Pieniądze powinny wrócić za jakiś czas. Jak nie wrócą to będziesz musiał dzwonić do banku i pytać. Co do samego "Płacę z Allegro" to chyba PayU (firma odpowiedzialna za "Płacę z Allegro") miało chyba jakieś przestoje przez święta, bo też wpłacałem w piątek (22.04) i doszło dopiero dzisiaj, a zazwyczaj dochodzi max w minutę.
 

kmg.al

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie też zauważyłem że jakaś awaria albo cuś. Teraz normalnie kase zwróciło i już jest na moim koncie :)
 

Do góry Bottom