Plan wydawniczy Microsoftu do końca roku

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
2 dobre exy ... paranoja czym sie podniecacie ludzie . Dla mnie smiech na sali ile oni gier EX wypuszczaja
Nawet Hextor zagra na konsoli, to już coś ! ;D
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
A masz xboxa ?
A masz kota?

A co Cię to obchodzi co mam w domu ;D
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
Halo, GoW i Forza w zupełności wystarczy... będzie czas na BF3 i CoD MW3
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
2 dobre exy ... paranoja czym sie podniecacie ludzie . Dla mnie smiech na sali ile oni gier EX wypuszczaja
Najlepiej narzekać i zassysać gry z neta..
Macie za darmo i jeszcze wam zle ?!

A no ta jak mogłem zapomnieć o nowym Halo !
 

T0Mmy

Banned
Mowilem to dla uczciwych graczy ze 3 exy to w porownaniu z konkurencja jest slabo bardzo.
Pirata nawet jeden zadowoli , widocznie mnie nie .
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Mowilem to dla uczciwych graczy ze 3 exy to w porownaniu z konkurencja jest slabo bardzo.
Pirata nawet jeden zadowoli , widocznie mnie nie .
Dobrze prawisz. A fanboy'ki dostają gęsiej skórki jak słyszą o milionach ex'ów na konsole konurencji ;) Niestety takie są realia i trzeba się obudzić że poza Alanem Wake'iem i Gears of War'em nie ma dobrych ex'ów
 

Firioth

Użytkownik
Użytkownik
Październik się dla mnie zapowiada bardzo gorąco - FIFA, BF, Forza no i miesiąc wcześniej Gearsy. Będzie w co grać!
No kolego a Wiedźmin 2? No chyba, że nie twoje klimaty. Ja obowiązkowy Gears of War 3,a Forza? Hmm jak będzie czas ale jakoś mi się nie pali.
 

rockobradford

Użytkownik
Użytkownik
Zdecydowanie Gearsy i Forza i co z tego że tylko dwa ex`y? Za to Jakie !
 

Tommac

Użytkownik
Użytkownik
Hah, super ^ ^ Trochę mi brakuję Halo 4, ale to w przyszłym roku :) Gearsy-must have.
 

OPTIM xD

Użytkownik
Użytkownik
Jak komuś nie Pasi to niech sobie kupi PS3 i będzie miał EX-ów po szyje(a i tak pewnie w połowe nie pograsz). Ja mam x'klocka ze względu na GoW-a, Forze, i HALO, to są jedyne gry na których mi zależy a reszta gier to dla mnie dodatki... : )
 

malina10212

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
ja powiem tylko tyle że jak będą pieniądze to będą i gry na półce w moim przypadku (z tej listy tylko Gearsy) Daj Boże podwyżkę na edycję kolekcjonerską;)

Z kolei nie rozumiem niepotrzebnego oburzenia ze strony niektórych. Faktycznie sony wypuszcza jesienią ex'ów od groma... jasne, z tego co kojarzę to tylko Uncharted 3, Resistance 3 i Ratchet & Clanck All in One. a reszta to jakieś kotlety z ps2; ICO & Schadow of the Colossus zremasterowane do HD (mam na ps2 -nie zamierzam kupić) i God of War- obie części z psp (również mam na psp więc kupować nie będę) , Metal gear solid parts 1,2,3. (po za trójką na ps2 reszta mnie nie interesuje). I o to tyle zachodu?:D
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
No kolego a Wiedźmin 2? No chyba, że nie twoje klimaty. Ja obowiązkowy Gears of War 3,a Forza? Hmm jak będzie czas ale jakoś mi się nie pali.
Napisałem przecież, że dla mnie. A Wiesiek to nie moje klimaty, w RPG-i prawie wogóle nie gram. Przeszedłem w całości tylko Gothiki 1 i 2 i Mass Effecty, w których się zakochałem, ale to i tak bardziej Action, nie RPG :)
 

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik
A ja zagram tylko w hejlo.
Ze wszystkich exów od MS grałem tylko w Alan Wake, Halo:ODST i Halo Reach.
Może jestem inny, gdyz na sile nie wyciskam acziwmentów z girsów, czy innej gry od MS-po prostu nie lubię i tyle.
Nie interesuje mnie ile exów ma konkurencja,hextor.
Mnie po prostu interesuje dana gra, je*ie mnie to, czy jest ze studia Remedy, czy od Activision, czy od EA. Gra to gra, mam mozliwosc to kupuje. :p
 

T O M A S

Użytkownik
Użytkownik
Konsolę mam od 3 miesięcy,ale na pewno zagości u mnie na półce Forza 4 :)
 

Marydson

Użytkownik
Użytkownik
ja biore wieska mimo iz przeszedlem na Pc, Battlefielda 3 i Gearsy 3 i jest gites ! : )
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom