Planowany zakup xboxa, problem dotyczący konieczności przeróbki.

blitz

Świeżak
Świeżak
Witam,

Planuje zakup xbox'a premium i mam pewien dylemat, mianowicie: czy jest konieczność przerabiania xbox'a aby odpalać na nim pirackie wersje gier? I czy jest możliwość wrzucania ściągniętej gry prosto na dysk, np. przenosząc ją za pomocą pendrive'a?

Z góry dzięki za pomoc.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jest konieczność, nie da się na kopi prosto wrzucić na dysk
 

blitz

Świeżak
Świeżak
W takim razie mam jeszcze pytanie. Czy premium różni się od arcade jedynie tym, że posiada dysk twardy?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
MA kabel który umożliwia włączenie w hd lecz tego i tak nikt nie używa bo łączy się przez hdmi, oraz arcade nie ma chromowanej tacki napędu headesta, i kabla sieciowego
 

zielak20051

Użytkownik
Użytkownik
A po co Wy odpowiadacie na takie głupie pytania ?? Wszystko jest zawarte na forum a jak komuś nie chce się poświęcić 2 minut na szukanie to już jego problem :)
 

kotiv

Użytkownik
Użytkownik
Witam,

Planuje zakup xbox'a premium i mam pewien dylemat, mianowicie: czy jest konieczność przerabiania xbox'a aby odpalać na nim pirackie wersje gier? I czy jest możliwość wrzucania ściągniętej gry prosto na dysk, np. przenosząc ją za pomocą pendrive'a?

Z góry dzięki za pomoc.
@blitz
nie pisz o przerabianiu konsoli więcej ,bo jeśli już posiadasz Xbox360 to możesz mieć bana ! wtedy pozostanie Ci tylko single player
 

Do góry Bottom