Płatne dema tego jeszcze nie było - Dziękuje EA :)

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Patrolek PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Co za ludzie nie obchodzą ich gracze? To nie, wiele osób kupuje gre po graniu w demo, np ja tak robie :)
 

zooooounk31

Banned
Ja uwazam ze ludzie i tak beda kupowac takie dema bo w polsce nie ma live wiec nas polakow w ogole nie biora pod uwage ale np. w anglii czy usa takie demko bedzie za grosze i bedzie dla anglika korzystniej sprawdzic taka gre za powiedzmy jednego funta niz isc kupic gre za np. 15 funtow i byc wkurzonym na fakt, ze kupilo sie gów**. skoro standardowe demka zostaja dalej za darmo to niech EA sobie wprowadza platne, szczerze mowiac demko ma trwac tyle czasu, zeby gracz sie najaral gra ale mial duzy niedosyt i poszedl kupic pelna wersje do sklepu a takie demko obnizy juz ekscytacje gra bo wiekszosc kombosow bedzie mozna opanowac w 4 godziny albo jakies trasy w wyscigach dopracowac do takiej perfekcji ze kupowac oryginala nie bedzie sie oplacalo. ciekawe czy przy tego rodzaju demkach beda wklepywane czivki ale nie wydaje mi sie:) taka jest moja opinia w tym temacie :)
 

Szpaner94

Banned
Bez sensu. Gra-demo na 2-3 godziny, za np. 15 fontów, która w efekcie może nawet nie zostać wydana, bo im się nie będzie opłacało...

Ale nie ma co się dziwić, w tak niepewnym biznesie. Wielkie wytwórnie filmowe organizują przedpremierowe pokazy swoich produkcji aby sprawdzić czy warto ją reklamować i jaki może odnieść sukces.
No dobra, fajnie... ale po co ja mam za to płacić ?

Pazerniaki z nich większe niż m$... na szczęście EA nie ma powalających produkcji, i jest spora szansa że ten projekt bardzo szybko upadnie.
 

zooooounk31

Banned
na szczęście EA nie ma powalających produkcji, i jest spora szansa że ten projekt bardzo szybko upadnie.
EA nie ma dobrych produkcji? Ma BARDZO duzo dobrych produkcji :)
Dragon Age
Dante Inferno
Medal of Honor
Fifa - wszelakie
NFS Undergroundy i nowsze
Ojciec Chrzestny
Battlefield'y i duzo duzo wiecej, nie chcez mi chyba powiedziec ze to sa spabe produkcje?
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
EA nie ma dobrych produkcji? Ma BARDZO duzo dobrych produkcji :)
Dragon Age
Dante Inferno
Medal of Honor
Fifa - wszelakie
NFS Undergroundy i nowsze
Ojciec Chrzestny
Battlefield'y i duzo duzo wiecej, nie chcez mi chyba powiedziec ze to sa spabe produkcje?
Większości z tych tytułów nie produkowało EA...

Moim zdaniem płatne dema, jakie by nie były to dalej DEMA, więc płacenie za nie nie ma sensu...
Nie potrzebuje 4-5h dema żeby stwierdzić czy gra spełnia moje oczekiwania.
 

zooooounk31

Banned
Większości z tych tytułów nie produkowało EA...
sprecyzuj bo trochę się zakręciłem. jak to nie? przecież jest logo na płytach, jest logo w trakci gry.... chyba że tylko wydali te gry ale w takim razie które wyprodukowali?
 

Morlun55

Użytkownik
Użytkownik
Zawsze wydawało mi się, że dema są po to by ZA DARMO wypróbować grę przed jej zakupem. Widać byłem w błędzie...
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
sprecyzuj bo trochę się zakręciłem. jak to nie? przecież jest logo na płytach, jest logo w trakci gry.... chyba że tylko wydali te gry ale w takim razie które wyprodukowali?
Zauważ że są tez inne loga, np Battlefield'a produkowało DICE, albo Dragon Age produkowało BioWare.
Można powiedzieć, że EA zajęło się dystrybucją i promocją gry.
 

zooooounk31

Banned
no wiem ze sa inne loga ale myslalem ze producentem głównym tych gier jest EA a reszta tylko wspolpracowala przy produkcji albo dawali patenty czy pomysly. ale dodatek przebudzenie do DA jest juz EA - tak mi sie wydaje przynajmniej :) zreszta niewazne, odbilismy od tematu. dzieki :)
 

Szpaner94

Banned
EA nie ma dobrych produkcji? Ma BARDZO duzo dobrych produkcji :)
Dragon Age
Dante Inferno
Medal of Honor
Fifa - wszelakie
NFS Undergroundy i nowsze
Ojciec Chrzestny
Battlefield'y i duzo duzo wiecej, nie chcez mi chyba powiedziec ze to sa spabe produkcje?

Ok... Ale Dante czy kolejny NFS nie może się równać do GTA albo Call of Duty (przynajmniej na dzień dzisiejszy).

Moim zdaniem większość gier EA to kaszana, i nie ma się co tym przejmować.

Jest kilka mocnych tytułów, ale nie mają za wiele do gadania...

Poza tym nikt nikomu nie każe kupować tych demek, niech robią co chcą, normalne dema zostaną, a te dziwactwa przeznaczenie swoje znajda u WIELKICH fanów danej serii.
 

HD202

Użytkownik
Użytkownik
Poza potwierdzeniem faktu, że The Ripper faktycznie jest w produkcji, Michael Pachter przywiózł ze swojej wizyty w Electronic Arts jeszcze jedną, ciekawą informację. W swoim raporcie napisał, że firma zamierza przyjąć strategię marketingową, w której pojawią się kosztujące 10-15 dolarów "bardzo długie dema". W internecie zawrzało, ale szybko okazało się, że w zasadzie bez powodu.

Pachter jako przykład tego, co zostało określone mianem płatnej wersji demonstracyjnej podał Battlefield 1943. Czyli po prostu "małą" grę, która da nam przedsmak "pełnowartościowej" produkcji. Od siebie dorzucę jeszcze coś podobnego od innej firmy, czyli NBA 2K10: Draft Combine, w którym mogliśmy wyszkolić zawodnika, a potem przenieść go do NBA 2K10.

Jeff Brown z EA wyjaśnia:

Każda z marek: EA SPORTS, EA Games i EA Play eksperymentuje nad strategiami cyfrowej dystrybucji, które dostarczą świeżą zawartość w sposób, jaki życzą sobie tego gracze. Nie mamy jeszcze strategii cenowej dla całego portfolio EA, a wśród wielu propozycji znajduje się także zawartość free-to-play, oparta na modelach podobnych do Madden Ultimate Team, Battlefield Heroes i Battlefield 1943. Nie ma w nich natomiast sugestii pobierania opłat za dema, które tradycyjnie są bezpłatne.

Nie ma więc powodów do obaw. Dema pozostaną bezpłatne, a EA najwyraźniej ma zamiar wspierać kampanie marketingowe swoich gier, wypuszczając wcześniej mniejsze produkcje na XBLA/PSN/WiiWare. Wszystko będzie zależało od rozsądnej ceny, w stosunku do ich zawartości.
tyle co do tematu
 

Laskolegas

Użytkownik
Użytkownik
Sory ,ale juz dzisiaj sa wsrod nas ludzie ktorzy placa 1200MP za 3 mapy do COD.To sie dopiero zaczyna.Nie dlugo bedziemy dymani na wszystkie strony i to wszystko legalnie i bez wiekszego sprzeciwu.
 

Becuś

Użytkownik
Użytkownik
Jak Gran Turismo Prologue;p
 

bonzo

Użytkownik
Użytkownik
dymani? no nie wiem, przeciez nikt Ci nie kaze placic za to? jak chcesz pograc w jakas fajna gierke zawsze mozesz poszukac w media markcie albo innym markecie, tam zawsze jest pelno konsol z wlaczonymi no0wosciami. business is business czy sie komus podoba, czy nie...
 

Voodoo199

Użytkownik
Użytkownik
Niby trochę nie do końca normalny pomysł, no ale każdy chce zarobić . Na plejaczka też przecież Gran Turismo 5 to jest demo a ludzie to kupują ;P
 

Ojciec69

Użytkownik
Użytkownik
Niby trochę nie do końca normalny pomysł, no ale każdy chce zarobić . Na plejaczka też przecież Gran Turismo 5 to jest demo a ludzie to kupują ;P
ciezko prologue nazwac demem, masz tam w pyte samochodow i torow, gra nadal kosztuje 100zl, demo mozesz sobie zgrac z PSN japan gdzie masz 2(torowy i cywilny) samochody 1 tor i nawet przeciwnikow nie masz, tylko time triala robisz, i to jest za darmo nie trzeba kupowac, a sam prologue rozni sie fizyką od dema, i to nie na swoją korzysc.
 
pewnie jakiś Polak podsunął im taki pomysł :):)
 

Flapyxb

Użytkownik
Użytkownik
Czy oni na łeb upadli?! Płatne dema?! Mam płacić żeby sprawdzić jakieś EA Sports? Chcą mnie zachęcić do kupna gry poprzez KUPIENIE dema które najczęściej trwa maksymalnie 2 godziny, to że kupię oryginalną grę to im nie wystarcza? Po prostu porażająca polityka EA... A ja już znam na wylot te wróżenie z herbacianych fusów przez Patchera, i jeszcze mu płacą za to...
 

kusiu

Użytkownik
Użytkownik
Żałosne, by wypróbować fragment gry należy płacić
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom