płatność w allegro

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

JakubPacek

Banned
witam, jak w temacie. Chce Kupic M$P ale jest taki problem mam konto w BS bank i teraz pojawia sie moje pytanie, ja musze wyslać wyznaczoną sumę pieniędzy czy allegro samo mi pobiera pieniadze ? Bo zalezy mi na 4000 msp :) pozdrawiam i prosze o szybką odpowiedz
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
W moim przypadku to całe PayU / Płace z Allegro nie obsługuje mojego banku i ja robie normalny przelew online, zawsze tylko pisze ew. do sprzedawcy że taką forme zapłaty wybrałem itd. Wejdź na strone banku i zrób normalny przelew online, podaj dane z maila od Allegro bo na pewno dostałeś i tyle.
(chyba że nie o to ci chodzi)
 

JakubPacek

Banned
tylko nei wiem czy mmoj bank ma strone www :p
 

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Możesz zapłacić normalnym przelewem na konto PAYU.

PS
Uważaj na kradzione konta z MSP na Allegro.
Sent from my Lumia 710 using Board Express
 

JakubPacek

Banned
kont nie chce kupować tylko w gre wchodzą zdrapki bo już raz sie przejechałem, kurcze no w tym płaceniu ziolony jestem
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Jakubie ja zawsze płacę systemem PAYU. Poprostu klkasz kup teraz. Logujesz się. Klikasz dalej. Wybierasz opcję dostawy (tutaj będziesz widział ile jest do zapłaty z przesyłką) i formę płatności. Ja wybieram swój bank i klkam dalej. Loguję się na stronę banku. Tam już czeka gotowy formularz przelewowy. Podany jest nr aukcji, kwota do zapłaty itd. Klikam ok. Wpisuję kod jednorazowy czyli taki kod który umożliwia w moim banku dokonywanie przelewów internetowych i ok. Przelew zrealizowany :) - PKO BP
 

mlkgmk

Banned
Kwestia czy posiadasz dostęp do bankowości elektronicznej(internetowej):)
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Zawsze możesz zapłacić kartą
 

JakubPacek

Banned
no na karte czekam powinna byc jutro ale zobaczymy. dzieki mozna zamknac temat
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom