PLAY CHARGE AKUMULATOR + 1 pytanko

qqq

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Znalazlem na allegro taka oto aukcje z bardzo tani tym wlasnie urzadzeniem. Podejrzanie drogo, ale duzo ludzi juz kupilo. Oplaca się?

XBOX 360 PLAY CHARGE AKUMULATOR3600mAh WARSZAWA (1014111059) - Aukcje internetowe Allegro

Mam jeszcze 1 pytanie. Szukalem na calym forum o tym, ale wszedzie pisze co innego. Jak to jest z tym Darmowym Padem? Konsole mam 1roczną, wiec nic podejrzanego w Misrosofcie nie bedzie :p Czy ktos w ostatnim czasie dzwonil tam i zalatwial sprawe? Nie chodzi mi o tamten rok tylko o ten 2010. Normalnie dzwonie do Microsoftu i mowie, ze w padzie spalily mi sie 2 przyciski z tylu i grac normalnie nie moge i zeby przyslali mi nowego pada, bo mam gwarancje? Prosze o wyrozumialosc i normalna odpowiedz.
 

AHC

Użytkownik
Użytkownik
Witam.

Zakupiłem to ustrojstwo i powiem jedno - nie warto !!
Hehe - po 20h ładowania pograłem niecałe 5h......
Nawet za te grosze nie opłaca się tego kupować, lepiej zainwestować w dobre akumulatorki DURACELL....

Pozdrawiam !
 

qqq

Użytkownik
Użytkownik
A kupiles z tej wlasnie aukcji?? Bardzo duzo ludzi kupilo to i zle sie nie wypowiadaja.
 

Pawlq

Użytkownik
Użytkownik
Mi się wydaje że to takie "jednorazówki".
Ja bym Ci radził kupić oryginalne Microsoftu za ~70zł.
Przykładowa aukcja:
http://allegro.pl/item1004767037_microsoft_play_charge_nowy_kielce_allplay.html
 

qqq

Użytkownik
Użytkownik
Duzo ludzi kupilo u niego i jakos negatywów nie widac ani nic takiego. Zaryzykuje i kupie. Wyglada zupelnie tak samo jak ten od Misrosoftu, wiec moze to oryginalne.

P.S. Prosze jeszcze o odpowiedz na moje pytanie w 1 poscie. dzieki.
 

marcys193

Użytkownik
Użytkownik
ten chwyt juz nie dziala... od dawna
 

qqq

Użytkownik
Użytkownik
Napisalem emaila do microsoftu w tej wlasnie sprawie. Opisalem ja dosyć dobrze i gdy czytalem ją, to na prawde uwierzyłem :p Zobaczymy co odpisza.
 

Pawlq

Użytkownik
Użytkownik
qqq, mogę Ci powiedzieć że MS napisze ci coś w stylu "Nasze produkty są oryginalne..." i "Że nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku uszkodzenia pada".
Jeśli szkoda Ci kasy na kupienie akumulatora za 60zł, to kupuj baterie.
Ja bym nie brał czegoś taniego, podejrzanie wyglądającego i czegoś NIE oryginalnego.
 

qqq

Użytkownik
Użytkownik
Wiem, ze tanie to czesto bubel. Ale co mnie ciekawi, dlaczego ludzie to hurtowo biora i nie pisza nic w stylu "to szajs po 2 dniach juz nie dziala ladowanie". Widac, ze bardzo duzo ludzi bierze i nie ma zastrzezen. 23 zł z przesylka zaryzykuje i biore. Przeciez to znowu nie fortuna.

A co do PADA. Jak mogą tak odpisac, czlowieku :p ?Mam gwarancje na kazdy element zestawu ( rowniez na pada ). Zepsuł sie i oczekuje przyslanie nowego pada, gdyz jako uzytkownik jednej z uslug Microsoftu oczekuje rzetelnego traktowania. :) To tak samo jakby mi sie zespul zasilacz i pisze w sprawie ze grac nie moge i prosze o przysanie nowego, gdyz POSIADAM GWARANCJE. Nie moga odpisac " nie przyslemy, gdyz nasze produkty sa oryginalne i nie moge sie zepsuc: ....Czekam na odpowiedz i zobaczymy.

EDIT: Wlasnie sprawdzam poczte i odpisali.

Sz. P.

Dziekujemy za kontakt z Centrum Obslugi Klienta Xbox.

Jezeli jedno z akcesoriow jest uszkodzone lub jest prodkuktem wadliwym, to uprzejmie prosimy o udanie sie na strone internetowa xbox.com aby zarejestrowac konsole (jezeli jeszcze nie zostalo to dokonane) a nastepnie skontaktowac sie telefonicznie z Centrum Obslugi Klienta Xbox. Informacje kontaktowe znajduja sie w ponizszym linku.

Na akcesoria posiada Pan roczna gwarancje( od daty zakupu ).
------------------------------------------------------------------

Czyli co robic w takie sytuacji? Zarejestrowac konsole na necie? Pozniej zadzwonic do nich? Jezeli wszystko by wypaliło to przy telefonie musze podac adres i wszystkie dane? Czy po prostu oni sprawdzaja moja konsole na ich stronie i tam beda wszystkie dane? prosze o odpowiedz. Dzieki

EDIT2: Oki. Zarejestrowalem konsole, wszystko przebiegle OK. Gwarancje mam standardowa do Grudnia 2011 ( czyli na RROD do drudnia 2012 ). Teraz dzwonic do nich i omowic cala sprawe?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
ale po Twojego pada przyjedzie kurier.
 

qqq

Użytkownik
Użytkownik
No ale jesli im powiem, ze wszystkie przyciski oprocz tych 2-ch dzialaja, a przecież nie bede 4 tygodni bez pada i bez konsoli. Nie oddam im pada na 4 tygodnie a w tym czasie konsola bedzie siedziala w szafie. Uda sie??
 

the_bart123

Użytkownik
Użytkownik
nie wiem czy tu sa sami nie kumaci

1. 3600mah - to na 1000000% jest 1600mah x2 - jak ktos chce tani kicz kupic to tak - polecam jak nie to..

2. lepiej kup takie akumulatorki co sie nawet po prawie roku same nie rozladuja sie - GP ReCyko i miec 2x 2100mah - 4100mah - i to w dodatku prawdziwe 4100mah - a nie jak zycie znam 3600mah - a pracajak 1000mah
 

szczurx

Użytkownik
Użytkownik
No ale jesli im powiem, ze wszystkie przyciski oprocz tych 2-ch dzialaja, a przecież nie bede 4 tygodni bez pada i bez konsoli. Nie oddam im pada na 4 tygodnie a w tym czasie konsola bedzie siedziala w szafie. Uda sie??
nie wiem, dlaczego mieli by dla ciebie robić wyjątek jakiś i dać ci nowego pada, bez odsyłania tego ,,uszkodzonego". każdy jak zgłasza awarię pada na infolinię to musi go odesłać i liczyć się z tym że przez jakiś czas zostanie bez pada. uwierz mi że microsoft specjalnie nie przejmie się twoją tragedią, że nie masz zapasowego kontrolera i napewno nie będzie tak dobry że dostaniesz zastępczy, pozatym jakbyś dobrze poszukał to byś się dowiedział że przekręt z padami jest już dawno NIEAKTUALNY i nie da się wyłudzić już pada. Teraz coś chłopaki z zasilaczami kombinują, ale wszystko do czasu :cool:

EDIT:
a tak pozatym to zadałeś dwa niezwiązane ze sobą pytania w jednym temacie. na dodatek gdybys poszukał to mógłbyś się dopisać do istniejących już wątków o podobnej tematyce a nie zaśmiecać forum powtarzaniem wątków o podobnej tematyce
 

Do góry Bottom