Play online 5 GB , i jak połączę Xbox'a z komputerem

TheGame77PL

Świeżak
Świeżak
Witam !
Piszę tutaj ponieważ nie mogę zakładać tematów . Mam pytanie :
Posiadam play online 5 GB , i czy jak połączę Xbox'a z komputerem ( przez kabel LAN) i stworze połączenie lokalne to czy będę miał dostęp do xbl?
Jak stworzyć takie połączenie w Windows Vista .
Przeczytałem to w internecie , chce wiedzieć czy to prawda ?

HoFi: to jest dział dla świeżaków !!
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
no przeciez to jest "świeżak" :D

tak mozesz kabelkiem połaczyć Xa z PC ,wczesniej trzeba udostepnić to połączenie
wzoruj sie na tym poradniku >>>Konfiguracje Xbox Live | Artykuły
choć nie wiem jak to bedzie hulało bo opinie na temat netu mobilnego nie sa zbyt dobre...
jak to u ciebie działa ? ten play ? i jaki masz ping i transfery ?
no i 5GB to migiem ci zniknie...
..........................................................
HoFi: Qazimodo@ użytkownik TheGame77PL najpierw napisał swój post w jakimś temacie w dziale sprzęt ,który w ogóle nie miał nic wspólnego ze jego problemem

Qazimodo: acha :)
 

65userow

Banned
wchodzisz w polaczenia sieciowe, nastepnie klikasz prawym przyciskiem myszy na połączenie twojego play online i klikasz na właściwości. potem na ta ostatnia zakładke i zaznacz że udostępniasz te połączenie (ogólnie to zaznacz wszystko) i w ramce zaznacz połączenie swojego xboxa. i zapisz te ustawienia.
 

Mikolak

Użytkownik
Użytkownik
@Quazimodo wątpie żeby kolega chciał grać online przez tego neta, prędzej tylko przeglądać marketplace, ściągać jakieś małe pierdółki :p

Jakbyś grał przez neta to ci to 5GB zejdzie BARDZO szybko
 

Brahrp

Użytkownik
Użytkownik
@Quazimodo wątpie żeby kolega chciał grać online przez tego neta, prędzej tylko przeglądać marketplace, ściągać jakieś małe pierdółki :p
Jakbyś grał przez neta to ci to 5GB zejdzie BARDZO szybko
braciszek ma PLAY i powiem ci, że samo 5GB to nie jest to co odrzuca tylko ping... tylko teraz nie rozumiem bo znajomy tez ma PLAY i on nie ma problemów.
 

prourug

Użytkownik
Użytkownik
Nie oszukujmy się net mobilny to tylko i wyłącznie internet który powinien służyć do sprawdzania poczty, komunikacji za pomocą tekstu i w nagłych wypadkach. Do usług multimedialnych niestety nie nadaje się.
 

konserwa

Użytkownik
Użytkownik
a nie trzeba kabla skrosowac ?
 

Art.13

Użytkownik
Użytkownik
Spokojnie podłączysz kablem LAN.I nie martw się sam za 2 miechy będe miał play 5gb a narazie mam blueconect 1gb i jakoś codziennie gram przez sieć na xbox'ie i PC
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
bardzo ciekawi mnie ten temat

sam sie przymierzam do playa bo mi sie stara umowa kończy

jakie masz pingi na tym mobilnym necie że da sie grać przez to w gry ???
acha i o jakich grach mówisz ?
 

Art.13

Użytkownik
Użytkownik
zależy jaki jest zasięg jeśli UMTS to mi chodzi do ok. 200kb/s jeśli EDGE to bardzo powoli ok 30kb/s tylko że moja max. prędkość w blueconectcie wynosi 256kb/s i mieszkam 3km od najbliższego nadajnika.
W Play będziesz miał prędkość 512kb/s więc jeśli mieszkasz max. 3-4km od nadajnika to powinieneś mieć prędkość do ok. 450kb/s oczywiście tylko w UMTS lub HDSPA...

ps:mówie o normalnych grach np.Counter strike(PC) Forza3(x360) acha i zalerzy jaka gra u mnie niektóre gry wytzrymUją na EDGE a niektóre to tylko na UMTS,HDSPA
 

Do góry Bottom