PlayerUnknown's Battlegrounds. Popularna gra Battle Royale z opóźnioną premierą

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


PlayerUnknown's Battlegrounds zgarnęło już 100 milionów dolarów a tytuł został zakupiony przez ponad 4 miliony osób, jak twierdzą deweloperzy. Chodzi oczywiście o wersję Early Access tej survivalowej produkcji. Pytanie co z premierą pełnego wydania?

Tu niestety napływają do nas nie najlepsze informacje. Brendan Greene, główny autor Playerunknown's Battlegrounds napisał na Steam, że premiera gry została przesunięta z okolic września prawdopodobnie na ostatnie tygodnie 2017 roku lub na początek 2018 roku.

"W ciągu ostatnich miesięcy udzieliłem wielu wywiadów. W ich trakcie mówiłem, że chciałbym aby moja gra wyszła z fazy Early Access w ciągu 6 miesięcy od pojawienia się w tej formie na Steam. Zauważyłem jednak, że ograniczanie się w ten sposób może zaszkodzić jakości pełnego wydania gry" - napisał Brendan Greene.
Deweloper podkreślił, że powodem opóźnienia premiery jest chęć "zapewnienia w pełni dopracowanego i dopieszczonego doznania Battle Royale".

Póki co autorzy PlayerUnkown's Battleground mówią tylko o opóźnieniu premiery w wersji na PC, ale prawdopodobnie podobne ogłoszenie pojawi się też w przypadku wersji na Xbox One.

 

GumaTurb0

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hmm myślę że będzie tak przekładać nawet do końca 2018. Co to za polityka zachwalac że zrobi się coś a później przesuwa. Druga sprawa nigdy gra nie jest dopracowana w 100% po to są łatki.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie rozumiem fenomenu tej gry , w ogóle żadnej z gatunku Battle Royale. Parę gamepleyi na YT obejrzałem i nic. Chyba że w to chodzi o grę w drużynie bo samemu to nudne takie. Zawsze Cię ktoś odstrzeli przed końcem. Nie widzę szans.
 

galaretka007

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jeden lubi teściową, a drugi synową, jeden lubi ogórki, a drugi farmera córki. Mi tam się podoba i nie mogę się doczekać premiery na xboxa. :D
 

Do góry Bottom