PlayStation 4 sprzedaje się w Niemczech 2,5-krotnie lepiej niż Xbox One

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Wg oficjalnych danych Sony, ujawnionych w trakcie CES 2014, na całym świecie rozeszły się już 4,2 mln sztuk PlayStation 4. Jak konsoli idzie w Europie? Z danych które napływały z Wielkiej Brytanii wynika, że bardzo dobrze. Nie gorzej jest u naszych sąsiadów zza Odry.

Niemiecki serwis Next-gamer podał - powołując się na dane z Media Control GfK - że Niemcy kupili od dnia premiery PS4 250 tysięcy egzemplarzy konsol. Xbox One został wyprzedzony dosyć znacząco przez hardware Sony. Wg informacji zebranych przez Media Control GfK na niemieckim rynku sprzedało się 100 tysięcy nowych konsol Microsoftu.

Oficjalna sprzedaż Xbox One rozpoczęła się od 22 listopada w następujących europejskich państwach: Austrii, Francji, Niemczech, Hiszpanii, Włoszech i w Wielkiej Brytanii. Polska (i reszta Europy) cały czas czeka na premierę Xbox One. Niestety Microsoft milczy jak zaklęte w tym temacie.​

 

Filemon666

Użytkownik
Użytkownik
Ja sie nie dziwie, ze PS4 lepiej sie sprzedaje :)
 

Seban_ZA

Użytkownik
Użytkownik
Dziwi to kogoś. News adekwatny do poczynań Microsoftu. Jednak teraz będzie tylko lepiej bo Microsoft zmienił strategie i obie konsole są sobie równe. Różnica będzie widoczna jedynie na exclusivach.
 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
podobno cena ps4 ma diametralnie skoczyć od lutego, jeżeli to prawda to MS dogoni Sony
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
i bardzo dobrze, panowie z ms polecieli w kulki, cała sprawa z drm i wszystkimi innymi niewygodnymi sprawami, wcisnęli na siłe kinecta, olali polski rynek. zycze im wszystkiego najgorszego
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
U nas też się nieźle sprzedaje. Rano w Komputroniku dali 100szt to zeszły w niecałe 5min :D

Wysyłane z mojego LG-D802 za pomocą Tapatalk 2
 

eekz

Użytkownik
Użytkownik
Jedynym ratunkiem dla MS obecnie jest PRZYPADKOWE udostępnienie hacka do odpalania kopii zapasowych. Nic więcej go od porażki... wróć - porażka to przesadzone słowo. Nic więcej go od bycia w cieniu SONY nie uchroni.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
i bardzo dobrze, panowie z ms polecieli w kulki, cała sprawa z drm i wszystkimi innymi niewygodnymi sprawami, wcisnęli na siłe kinecta, olali polski rynek. zycze im wszystkiego najgorszego
Dołączam się do tych serdecznych życzeń :)


U mnie paru znajomych.. którzy na prawdę byli tylko za X360! Teraz posiadają/bądź mają zamiar w najbliższym czasie zakupić PS4, a to już chyba coś znaczy..



@UP

Taa to na pewno popchało by popyt i sprzedaż do przodu :D
 

eekz

Użytkownik
Użytkownik
Powiem szczerze że bawię się konsolą Sony od parunastu dni i niesamowicie cieszę się że nie kupiłem jednak xboxałan (na którym miałem również okazję grać przed kupnem konsoli). PS4 jest dużo bardziej przyjazne i przejrzyste. Wszystko wygląda jak lepiej przemyślane i zorganizowane i tyle. Ogromnym również plusem jest fakt że przy wykupionym PSN+ sony daje co miesiąc w miarę nowe (albo zupełnie nowe) tytuły na wszystkie posiadane konsole - niezależnie czy ps4, czy ps3 czy vitę. Roczny abonament nie jest też porażająco drogi. A jak nie chcesz wykupywać plusa to zawsze możesz korzystać z normalnego PSN bez obaw i bez zakładania lipnych kont na inne kraje.
 
Tematy o fanboyach ps4 nigdy się nie kończą bo ps4 się sprzedało lepiej to już lepsze heheh:). Ps4 pokaże swoje ukryte opłaty lub cena pójdzie do góry to zacznie się masowa sprzedaż ps4 lub jak na One będzie przeróbka. To fanboye ps4 zaczną krzyczeć ONE.
 

eekz

Użytkownik
Użytkownik
Ale co to za debilizm powiedz mi kolego na temat wyzywania innych on fanboyów? Jakoś na chwilę obecną to akurat sam wyrastasz na największego nerda i fanboja atakując innych. Konsole już są, wiemy jakie są na chwilę obecną ich wady i zalety, znamy specyfikacje i wiemy co z czym się zjada i która konsola lepiej wypada od drugiej. Sumując to wszystko wychodzi czarno na białym co na dzień dzisiejszy jest lepsze i tego nie zmieni nawet Twój żałosny płacz i wyzywanie innych.
Co by było gdyby sryby. Ukryte opłaty? To no jedziemy! Zadam więc Tobie chłopcze malinowy pytanie: która z firm od zawsze trzyma się swojej wyznaczonej polityki a która zmienia zdanie, wprowadza restrykcje, opłaty za byle sieczkę etc? Podpowiem że jej nazwa zaczyna się na literę M a jej konsola na X.
Ja x360 miałem TYLKO I WYŁĄCZNIE dla przeróbki i nigdy tego nie kryłem. Ba. Setki a nawet TYSIĄCE ludzi miało go dokładnie z tego samego powodu co i ja! To był ogromny plus tej konsoli i gdyby nie ten fakt to i PS3 chyba by górowało w poprzedniej generacji. Dowód? Zobacz wyniki sprzedaży konsol po blokadach M$. PS3 nie tylko dogoniło X'a ale i go przegoniło.
Mniejsza z tym bo (wybacz) ale nie jesteś godną osobą tej dyskusji bo jak widać masz klapki na oczach i u Ciebie zawsze wszystko będzie monochromatyczne.
 

rikamaru

Użytkownik
Użytkownik
eekz - kupiłeś PS4 to zmień forum na takie o tematyce PS4 a nie siejesz ferment, my tutaj dobrze wiemy, że PS4 to ta jedyna i najlepsza konsola bo w każdym newsie nam o tym przypominacie... Czy to forum zrobi się kiedyś przyjazne dla fanów Xboxa?
 
Ale co to za debilizm powiedz mi kolego na temat wyzywania innych on fanboyów? Jakoś na chwilę obecną to akurat sam wyrastasz na największego nerda i fanboja atakując innych. Konsole już są, wiemy jakie są na chwilę obecną ich wady i zalety, znamy specyfikacje i wiemy co z czym się zjada i która konsola lepiej wypada od drugiej. Sumując to wszystko wychodzi czarno na białym co na dzień dzisiejszy jest lepsze i tego nie zmieni nawet Twój żałosny płacz i wyzywanie innych.
Co by było gdyby sryby. Ukryte opłaty? To no jedziemy! Zadam więc Tobie chłopcze malinowy pytanie: która z firm od zawsze trzyma się swojej wyznaczonej polityki a która zmienia zdanie, wprowadza restrykcje, opłaty za byle sieczkę etc? Podpowiem że jej nazwa zaczyna się na literę M a jej konsola na X.
Ja x360 miałem TYLKO I WYŁĄCZNIE dla przeróbki i nigdy tego nie kryłem. Ba. Setki a nawet TYSIĄCE ludzi miało go dokładnie z tego samego powodu co i ja! To był ogromny plus tej konsoli i gdyby nie ten fakt to i PS3 chyba by górowało w poprzedniej generacji. Dowód? Zobacz wyniki sprzedaży konsol po blokadach M$. PS3 nie tylko dogoniło X'a ale i go przegoniło.
Mniejsza z tym bo (wybacz) ale nie jesteś godną osobą tej dyskusji bo jak widać masz klapki na oczach i u Ciebie zawsze wszystko będzie monochromatyczne.
Każdy kto się wypowiada na przeciw ONE jest jest fanboyem Sony i nie wiem czego tu szuka, czekając na tematy o wpadkach Ms. Może i przegoniło w sprzedaży ,i nikt tak ps3 porównaniu z 360 nie chwali jak ps4. Jak będą wpadki ps4 to wielki płacz będzie jak wielkie sony mogło to zrobić swoim wiernym fanboyą. W Niemczech mają klapki na oczach chyba kupują ps4 lub nie znają się ,że na konsoli są ważne gry grafika/jakość/exclusiv a nie bebechy.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Po prostu część forumowiczów patrzy obiektywnie, a nie przez pryzmat logo na obudowie, a dział aktualności tyczy nie tylko xboxa.

Ciekawe jaki jest stosunek sprzedanych konsol w Polsce, a sory, u nas nie ma oficjalnie XO :D

na konsoli są ważne gry grafika/jakość/exclusiv
Ten zwrot idealnie pasuje do ps3 :)
 

Jacław

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
The mistic40 taka maść by Ci się przydała
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Co wy z tym fanbojostwem itp ?!?
Chociaż cały czas przez te lata kibicowałem XBOX'ow, najpierw w czasach PS2 nabyłem XOBX'a (dla gry Halo która mnie wtedy urzekła), później miałem Xbox360 (z małymi przerwami na PS3 i jej exclusiwy) ale niestety prawda jest taka że mimo iż lubię tą konsole to także jestem na tą chwilę za PS4 (choć nie jestem żadnym fanbojem Sony).
Zresztą po większości wyników sprzedaży widzicie sami że Sony sprzedaje się DUŻO lepiej od XBOX ONE (no może oprócz USA), a to chyba coś znaczy - czy może większość ludzi na świecie to według was także FANBOJE SONY ?!?
 

Neithell

Użytkownik
Użytkownik
Czy Wy wreszcie przestaniecie się kłócić? Forum xboxa, jest raczej dla fanów tejże konsoli, więc po jaką cholere fani Sony tutaj przychodzą i gloryfikują swoje Playstation? Niektórzy podają jeszcze śmieszne argumenty o przeróbce xboxa i chwalą sie tym, że są złodziejami ujmując to w takim znaczeniu, że przecietnemu forumowiczowi sugeruje to, iż jest to jedyna zaleta xboxa 360... Biorąc pod uwagę fakt, że x360 jest docenioną konsolą i godnym konkurenetem ps3, to gadanie takich bzdur wydaje mi się idiotyczne i wyraźnie sugeruje - ostatnio popularnie używane określenie - fanboystwo... Z czytania newsow o current-genach czerpie stanowczo mniej "funu" przez właśnie takich ludzi, którzy po zakupie jednej z nowych konsol zaczynają na wszystkie możliwe sposoby hejtowac konkurencje, dostając przy tym orgazmu(?).

Dziękuję za uwagę i proponuje wrócić do przyjemnego użytkowania Naszych 'plejów" i "iksów", biorąc dodatkowo coś na uspokojenie...

Tapnięte z Galaxy Tab 2 7.0
 

CozzY

Użytkownik
Użytkownik
A Nintendo ma w doopie te fanbojskie przechwałki i sprzedaje najwiecej konsol na świecie. Tylko w Polsce o tym nie wiedzą i okładają się łopatkami :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mnie na tym forum wkurzają tylko ludzie, którzy wyzywają od np. idiotów tylko dlatego wybrał tą konsolę a nie inną. Tacy z miejsca powinni żegnać się z tym forum. Tak w ogóle nie mam pojęcia czemu te kłótnie? Powinniśmy raczej by wszyscy w zgodzie, bo przecież wszyscy jesteśmy graczami.
 

Do góry Bottom