Plazma pod kinecta

adik1234

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Zamówiłem kinecta na internecie i zastanawiam się, jaką plazmę do niego kupić. Na 100% nie będzie to gra jednoosobowa, będę grał we 2 (w ilu da się grać maxymalnie na raz na kinekcie?). Prosiłbym o rady, ile cali i w ogóle. Przeznaczyć na telewizor 2500 - 4000 max.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Na tv się super nie znam także poczekaj na opinię "eksperta". Ale wiem że na kinekcie da się grać w 2 osoby na raz "czynnie" (czyli jakieś zmaganie, typu we dwóch skaczecie na tym słynnym pontonie) a "biernie" da się grać we więcej osób, w zasadzie ile chcesz, tylko że wtedy to nie jest granie... Po prostu na kanapie siedzi 4 ludzi, 2 wstaje i gra, a 2 siedzi i patrzy na wygibasy przyjaciół : )

Co do TV jak mówisz że plazmę to pewnie już poczytałeś czym się różni LCD od Plazmy, czyje minusy przysłaniają (wg Ciebie) plusy itp. Myślę że można odrzucić 32" i brać się za coś większego, chociaż wszystko zależy od wielkości pokoju, i jak daleko będziesz stał od konsoli (wiemy że minimum 2 metry bodajże, ale jak ma ktoś większy pokój to może i stać 5m od kamery) Najlepiej wziąść jakiś spory i solidny TV aby wystarczył na długo, ale tak jak mówiłem, poczekaj na sugestie tych którzy się na tym znają :)
 

adik1234

Użytkownik
Użytkownik
Ja myślę, nad 46" lub 50"... Będę stał od TV jakoś koło 2,5 m - 3m. A i będę też grał na "zwykłym" Xboxie, np. w Calla :). Oczywiście czytałem LCD vs Plazma, i wolę plazme. Chcę wiedzieć, czy np. jakoś z większym odświeżaniem czy czymś (nie znam się) 46" czy nie patrzeć na parametry i brać 50".
 

Musiorex

Użytkownik
Użytkownik
Nie polecam plazmy ! Jest to nie wypał, w tych telewizorach bardzo szybko wymierają piksele (wypalają się) Lepiej już kupić LCD, a jeszcze lepiej by było jak byś kupił LED
 

scOOtt

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie polecam plazmy ! Jest to nie wypał, w tych telewizorach bardzo szybko wymierają piksele (wypalają się) Lepiej już kupić LCD, a jeszcze lepiej by było jak byś kupił LED
Kolego bardzo Cię proszę nie siej fermentu i nie twórz jakiś herezji skoro w temacie jak widzę niewiele wiesz.
Do autora tematu - telewizor wybiera się przede wszystkim do rozmiarów pokoju, a dokładniej ilość cali dobierasz do odległości pozycji w której będziesz podczas oglądania tv.
Poczytaj sobie na ten temat - są odpowiednie fora dyskusyjne, na których wiedzę na temat tv przedstawiają o wiele bardziej doświadczeni userzy niż ja a co pewne user Musiorex.
Dobierz do siebie odpowiedni wariant bo zarówno LCD jak i Plazma ma swoje plusy i minusy.
Plazma jednak jest najlepszym wyborem jeśli postawisz sobie jako główne kryterium - jakość obrazu, który generowany jest ze słabych źródeł typu dekodery upc, bądź już w ekstremalnych sytuacjach sygnał analogowy.
 

uppsala

Świeżak
Świeżak
Ja mam plazmę Panasonica 42 cale i jest OK.
 

sammael74

Użytkownik
Użytkownik
scOOt dobrze mowi,skoro z gory zalozyles ze chcesz plazme po co ktos ci wciska lcd,ja mam samsunga 50 cali od 3 lat i zadne piksele mi sie nie wyplily,jedyny mankamentem jest to ze pradu ciagnie nie malo,ale za to ciepla oddaje duzo:)
 
M

MaverickPL

Guest
To chyba zalezy od tego jakie masz pomieszczenie i ile miejsca na ten TV.
 

karolqa

Użytkownik
Użytkownik
Nie polecam plazmy ! Jest to nie wypał, w tych telewizorach bardzo szybko wymierają piksele (wypalają się) Lepiej już kupić LCD, a jeszcze lepiej by było jak byś kupił LED
niewypal to ty jestes gdzie ty w plazmie masz piksele ??????????????????????????? a co do pytania to tylko plazma docenisz to oglądając tv sd do twojego pokoju styknie 42 i najlepszy bedzie panasonic nie napalaj sie na full hd bo to nie priorytet różnic zabójczych nie ma cokolwiek "eksperci" nie napisza

co do poboru pradu to masz pobor dynamiczny wiec ogolnie wychodzi podobnie jak lcd
 

adik1234

Użytkownik
Użytkownik
a Co myślicie o tym, który podałem wyżej?
 

perlodig

Użytkownik
Użytkownik
mam do gier plazme Panasa 42" i jest REWELACYJNA!!!!
gramy z odległości 3-4m, z kolegami pół roku szukaliśmy TV do ... TV, N'ki i gier, w 6 osób kupiliśmy rok temu plazmy Panasa, różne modele, ale wszyscy są tak samo zadowoleni :)
 

karolqa

Użytkownik
Użytkownik
 

kopciuch

Użytkownik
Użytkownik
Ja osobiście bym poczekał z 2 miesiące. Mamy nowy rok, a to oznacza, że producenci zaraz wypuszczą nowe modele telewizorów (co roku tak robią), które będą miały więcej bajerów. Sprawi to, że automatycznie stanieją obecne modle lub w ogóle wylecą z oferty i na ich miejsce od razu wejdą nowe - lepsze modele w tej samej cenie co obecne.
 
M

MaverickPL

Guest
niewypal to ty jestes gdzie ty w plazmie masz piksele ??????????????????????????? a co do pytania to tylko plazma docenisz to oglądając tv sd do twojego pokoju styknie 42 i najlepszy bedzie panasonic nie napalaj sie na full hd bo to nie priorytet różnic zabójczych nie ma cokolwiek "eksperci" nie napisza

co do poboru pradu to masz pobor dynamiczny wiec ogolnie wychodzi podobnie jak lcd
BUhahahahhaha...
Dokształc sie... i w sprawie pixeli i w sprawie poboru pradu...
 

Natirus

Użytkownik
Użytkownik
Wypalanie sie plazm to przeszlosc (problem starej generacji plazm) i pobor pradu w coraz to nowszych generacjach jest coraz mniejszy.
Im jasniejszy obraz tym wiecej prau ciagnie, a im ciemniejszy tym mniej - lcd ciagnie tyle samo niezaleznie od tego.
Mam plazme panasa 42" i do konsoli swietnie sie nadaje, nie mam zadnych powidokow. W rachunkach za prad tez nie zauwazylem roznicy...

Jak juz ktos sie zdecydowal na plazme to niech bierze tylko Panasa - rozmiar i model w zaleznosci od tego ile kasy sie chce na to przeznaczyc.
 

andrewpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie polecam plazmy ! Jest to nie wypał, w tych telewizorach bardzo szybko wymierają piksele (wypalają się) Lepiej już kupić LCD, a jeszcze lepiej by było jak byś kupił LED
BZDURA TOTALNA!!!
Widać,że plazmę widziałeś tylko w markecie.
Sam mam plazmę Samsunga 50 cali, katowana non stop (ponad 2 lata) i nic takiego się nie dzieje.Fakt, pozostają slady po różnych statycznych "znaczkach" typu logo tvn itp, ale tylko na chwilę,poza tym masz w opcjach ochronę przed wypaleniem, która doskonale sobie z tym radzi.Mało tego...mam również samsunga 32 cale lcd i obraz jest zdecydowanie lepszy na plazmie (to samo źródło , stał jeden obok drugiego)
Reasumując -polecam plazmę pod kinecta, jeśli masz odpowiednio dużo miejsca, chociaż akurat to, czy bedzie to plazma czy lcd ma najmniejsze znaczenie jesli chodzi o kinect.......
 

dolat1967

Świeżak
Świeżak
BZDURA TOTALNA!!!
Widać,że plazmę widziałeś tylko w markecie.
Sam mam plazmę Samsunga 50 cali, katowana non stop (ponad 2 lata) i nic takiego się nie dzieje.Fakt, pozostają slady po różnych statycznych "znaczkach" typu logo tvn itp, ale tylko na chwilę,poza tym masz w opcjach ochronę przed wypaleniem, która doskonale sobie z tym radzi.Mało tego...mam również samsunga 32 cale lcd i obraz jest zdecydowanie lepszy na plazmie (to samo źródło , stał jeden obok drugiego)
Reasumując -polecam plazmę pod kinecta, jeśli masz odpowiednio dużo miejsca, chociaż akurat to, czy bedzie to plazma czy lcd ma najmniejsze znaczenie jesli chodzi o kinect.......
Zgadzam się z powyższym,mam plazme Samsunga 50 cali i obraz dla kinecta super.Pozdro.
 

gabhor

Użytkownik
Użytkownik
ja mam plazmę Samsung 50" model PS50B550

obraz żyleta, czerń głęboka jak kadź smoły a radocha jak stąd na księżyc i z powrotem

polecam gorąco !!!
 

jaras111x

Użytkownik
Użytkownik
ja mam 50' LG plazmę i do grania na xboxie w sam raz,odległośc od tv ok 3 metry(więcej miejsca brak a szkoda). dlatego.... kupuj 50' będzie ok
 

Do góry Bottom