Plomby Gwarancyjne X360

ADEKSZ

Użytkownik
Użytkownik
Jak to jest z tymi plombami gwarancyjnymi, czy wogóle takie coś pod obudową jest?? Czy to prawda że jak sciąga się obudowe to trzeba je przeciąć a jak są uszkodzoe te plomby to nie uwzględnią gwarancji??
 

ADAMO

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Plomby Gwarancyjne X360

jest pod przednim panelem musza byc nie naruszone aby gwara byla
 

Ukano

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Plomby Gwarancyjne X360

A czy wiecie gdzie mozna takie kupic?
 

Philips84

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Plomby Gwarancyjne X360

głupie pytanie, na allegro :p
 

ADEKSZ

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Plomby Gwarancyjne X360

O cholera, dzisiaj ściągnołem przodni panel i tam nie ma żadnej plomby, znaczy jest tylko ta malutka co pisze na niej Microsoft, a tej większej po środku nie ma :'( , nie wiem czy mam sie martwić, konsoli nie otwierałem nigdy wcześniej, kupiona jest w Argosie, wersja Arcade. Nawet nie ma śladu że kiedyś nawet była, czyściutko.
 

ADAMO

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Plomby Gwarancyjne X360

uuuu ja mialem tam to chyba gwary nie masz
 
P

Piri001

Guest
Odp: Plomby Gwarancyjne X360

Ma gware . Ta naklejka z napisem microsoft to własnie plomba
 

ADEKSZ

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Plomby Gwarancyjne X360

A co z tą większą co powinna być, co pisze żeby nie usuwać bo sie straci gwarancje??
 
P

Piri001

Guest
Odp: Plomby Gwarancyjne X360

Ja sie z taka nie spotkałem ale najczesciej patrzy sie na ta z napisem microsoft . Te naklejeczki dawali do wszystkich . A te co ty mowisz to ja juz widzialem 5 konsol i w ogole zadnej takiej naklejki !
 

ADEKSZ

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Plomby Gwarancyjne X360

Hmmm, odkleiłem ją bo musiałem sprawdzić jaki mam napęd, da się jakoś zamazać ślady?? Czy jakbym podtopił klej pod naklejką np suszarką do włosów to by było??
 

kuva

Banned
Użytkownik
Odp: Plomby Gwarancyjne X360

w wersji value bundle plomba jest w miejscu napędu więc jeśli masz taka wersję konsoli to nie masz co się bać że zerwiesz plombę ;)
 

Do góry Bottom