[Plotka] Gears of War z obsługą Kinecta rail-shooterem?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

tkn

Użytkownik
Użytkownik
Informatorzy serwisu Kotaku twierdzą, że specjalna odsłona cyklu Gears of War robiąca użytek z kontrolera Kinect, jak najbardziej istnieje. Ich zdaniem produkcja Epic Games będzie tzw. rail-shooterem, czyli strzelaniną „na szynach”, w której rola gracza sprowadza się do namierzania i likwidowania przeciwników.




Na potwierdzenie swych słów, informatorzy przedstawili redaktorom Kotaku obrazek przedstawiający rzekomą grę w akcji. Widać na nim rozmawiającego Marcusa Feniksa w otoczeniu przywodzącym na myśl drugą odsłonę serii GoW. W prawym dolnym rogu zamieszczony został także podgląd na osobę wcielającą się w bohatera.

Niedługo po opublikowaniu powyższej wiadomości, do redakcji Kotaku zgłosił się jeszcze jeden anonimowy informator. Oznajmił on, że nadesłany screen pochodzi z wczesnej wersji dema gry Gears of War Kinect, w związku z czym obecnie projekt może się już prezentować zupełnie inaczej. Warto jednak odnotować, że sama informacja o istnieniu takowej produkcji nie została podważona.

Przypominamy, że pierwsze sugestie na temat specjalnej odsłony Gears of War robiącej użytek z Kinecta, pojawiły się tuż przed grudniową galą Spike TV Video Game Awards. To właśnie w jej trakcie miał rzekomo nastąpić pierwszy pokaz produkcji. Niestety, ostatecznie został on odwołany. Po kilku tygodniach na łamach IGN pojawiła się wiadomość, że prace nad GoW Kinect były prowadzone, na co Cliff Bleszinski oznajmił, że obsługa kontrolera nie zostanie zaimplementowana w trzeciej odsłonie przygód Marcusa Feniksa (premiera jesienią tego roku).

Przed kilkunastoma dniami w Sieci pojawiły się również pogłoski o zarejestrowaniu przez Epic Games nazwy i logo tajemniczego Gears of War: Exile. Kilka zachodnich serwisów branżowych automatycznie połączyły ten fakt ze spekulacjami na temat specjalnej odsłony serii wykorzystującej Kinecta. Na koniec warto zwrócić uwagę, że Microsoft przystępuje powoli do ofensywy mającej przekonać do Kinecta także graczy hardcore’owych. GoW Kinect byłby z pewnością wielkim atutem w walce o takiego klienta.

Źródło


Ps. Prędzej czy później do tego dojdzie, bo niewiele jest tytułów na X360, które tak przyciągną gracza jak Gears'y.
 

slimak_110

Użytkownik
Użytkownik
Hmmm ciekawe. Chociaż nie jestem w stanie sobie tego chyba wyobrazić. Mam nadzieje, że pozytywnie zaskoczą.
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Jak chce pograć w Rail Shootera odpalam House of The Dead...
A kinect? obchodz mnie tyle co zeszłoroczny snieg. Mogą z niego zrobić nawet telewizje hologramową, i don't care
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Mam nadzieję, że geow nie będzie miał Kinecta :)
 

Szpaner94

Banned
Pewnie mają tysiące tech-dem na kinect'a, Wii i bóg wie co jeszcze ;). Może przesadzam, ale na pewno eksperymentowali ze wszystkim i fakt istnienia takich demek nie powinien nikogo dziwić - jednoznacznie nie świadczy to o tym, że jak ktoś wrzuca jakieś screeny do neta to od razu wyjdzie taka gra za 2 tygodnie.

Faktem też jest, że Kotaku ma bardzo wiarygodne wtyki, chodzi tu głównie o Microsoft.

Jednak pytanie brzmi... kogo to obchodzi ? :D Nawet gdyby Dodali Kinect'a do GoW-a, to pozostaje tylko je*ać n00bów którzy graja na tym arcadzie ;).
 

i.T

Użytkownik
Użytkownik
Coś mi się wydaje za to jeszcze nie czas by kontrolery ruchu nadawały się gier TPP lub FPS.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Gears of War + Kinect?
 

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik
jak bede chcial podrapac po jajkach to on tez to zrobi? Jesli to wypali to bedzie dziwne;)
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
jeśli ta stronka ma zamiar się rozwijac, to powinien byc filtr dodawanych aktualności, takie plotki to od razu albo do kosza albo do jakiegoś innego działu
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom