Plotki o Battlefield 4 - trzy frakcje, komedy głosowe i powrót trybu dowódcy

K0TAKU

Banned
Użytkownik
W sieci pojawiły się informacje o Battlefield 4, które rzekomo pochodzą z chińskiego oddziału Electronic Arts. Według nich do gry powróci tryb dowódcy, pojawią się komendy głosowe i postacie kobiece, a w walkach wezmą udział trzy frakcje.



W sieci pojawiły się plotki zawierają pierwsze konkretny odnośnie Battlefield 4. Źródłem przecieku jest rzekomo chiński oddział Electronic Arts. Oczywiście, nie ma szans na oficjalne potwierdzenie ze strony wydawcy, więc trzeba się liczyć z tym, że wszystkie te doniesienia mogą okazać się nieprawdziwe. Jednak udostępnione szczegóły są tak ciekawe, że i tak warto o nich napisać.

Gra trafi na pecety oraz konsole, zarówno obecnej, jak i następnej generacji. Fanów serii powinna ucieszyć wiadomość o powrocie nieobecnego w Battlefield 3 trybu dowódcy, pozwalającego wydawać rozkazy i udzielać wsparcia kolegom z drużyny. Pojawi się także opcja wydawania komend głosem. Projekt powstaje na silniku Frostbite 2. Trzecia część cyklu miała wykorzystywać moc tej technologii w 30-40%, podczas gdy odsłona numer cztery dojdzie do 80%. Na pecetach i konsolach nowej generacji w sieciowych bitwach weźmie udział maksymalnie 64 graczy. Natomiast na PlayStation 3 i Xboksie 360 liczba ta będzie odpowiednio niższa.



Akcja gry toczyć sie będzie w czasach współczesnych. W konflikcie wezmą udział trzy frakcje: Rosja, Stany Zjednoczone i Chiny. Co ciekawe, wśród żołnierzy nie zabraknie postaci kobiecych. Battlefield 4 ma zaoferować lepszą integrację z usługą Battlelog i dokładniejsze statystyki rozgrywek. Udostępniane zostanie system pozwalający na łatwe nagrywanie rozgrywek oraz dzielenie się nimi z resztą społeczności. Gra wymagać ma stałego połączenia z Internetem i pozwoli na automatyczne logowanie na konto. Ponadto gracz będzie mógł połączyć swój profil z aplikacjami dostępnymi na urządzenia mobilne.

Według przecieku nad Battlefield 4 od roku pracowało koło 30-40 osób. Przygotował on grunt pod całą grę i teraz w ciągu roku projektem zajmie się duży zespół liczący od 150 do 300 ludzi. Podobno po biurach Electronic Arts krąży już prezentacja video i prezentuje się ona imponująco.

źródło : muve.pl
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
W kwestii Battlefielda to EA akurat nie można wierzyć. Zawsze tylko słodzą...
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
W kwestii Battlefielda to EA akurat nie można wierzyć. Zawsze tylko słodzą...
Słodzą, słodzą, ale czy tylko na tym poprzestają? No właśnie - nie. Battlefieldowi 3 też tylko 'słodzili i słodzili', a co wyszło? Jeden z najlepszych FPSów w historii gier komputerowych. A jaka sytuacja z Bad Company 2? Dokładnie taka sama.
 

borys602

Użytkownik
Użytkownik
Słodzą, słodzą, ale czy tylko na tym poprzestają? No właśnie - nie. Battlefieldowi 3 też tylko 'słodzili i słodzili', a co wyszło? Jeden z najlepszych FPSów w historii gier komputerowych. A jaka sytuacja z Bad Company 2? Dokładnie taka sama.
Hah. Chyba jeden z najbardziej zabugowanych FPSów w historii
 

RastaJamrock

Świeżak
Świeżak
No dokładnie, sam jestem fanem serii pola bitwy i czekam z niecierpliwością co EA pokaże tym razem.
 

Makavel

Użytkownik
Użytkownik
Powinni przystopować i wypuścić BF4 na next geny...
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Powinni przystopować i wypuścić BF4 na next geny...
A ja gram na PC i już chcę nową część :D


Battlefield 3 jest tak genialną strzelanką że nie wiem co chciałbym zobaczyć w Battlefield 4...


@Down
Bieda? A co Ty byś chciał? Latać czołgami i zabijać latarką? Bo nie ogarniam?
 

Gearsoholik

Świeżak
Świeżak
ale nowości nawprowadzają, kupa i tyle. znowu czołgiem śmigasz do przodu i tylu a latarkami oślepiasz. bieda
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Hah. Chyba jeden z najbardziej zabugowanych FPSów w historii
Widzę, że nie grałeś w MW3.
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Hah. Chyba jeden z najbardziej zabugowanych FPSów w historii
Jak już ktoś powiedział - musiałeś ominąć pozycję, którą jest MW3.

Powinni przystopować i wypuścić BF4 na next geny...
Przecież wyjdzie.

ale nowości nawprowadzają, kupa i tyle. znowu czołgiem śmigasz do przodu i tylu a latarkami oślepiasz. bieda
Zaskoczę Cię, ale w prawo i w lewo też można jeździć! Bieda? Jeśli biedą nazwiesz możliwość prowadzenia odrzutowców, helikopterów, czołgów, transporterów, itp., możliwość wchodzenia gdzie chcesz i jak chcesz, to co nazwiesz to, co panuje w grach konkurencji?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Tylko oby ją doszlifowali a nie wypuścili z błędami jak to miało miejsce z BF3.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja wiem, że hype i czekanie się opłaci, w końcu to Battlefield, tak jak Hextor napisał, BF3 jest tak dobry, że nie muszę specjalnych rewolucji robić, oczywiście, że nie chciałbym kupić 2 raz tego samego.
 

damianwroc

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Widzę, że nie grałeś w MW3.
Jak już ktoś powiedział - musiałeś ominąć pozycję, którą jest MW3.
Byli byście tak mili i wymienili mi wszystkie bugi występujące w MW3? A może lepiej nie fatygujcie się... w końcu jest ich aż tyle, że wypisywanie ich zajęło by wam chyba do wieczora :apologetic:
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Słodzą, słodzą, ale czy tylko na tym poprzestają? No właśnie - nie. Battlefieldowi 3 też tylko 'słodzili i słodzili', a co wyszło? Jeden z najlepszych FPSów w historii gier komputerowych. A jaka sytuacja z Bad Company 2? Dokładnie taka sama.
Ojj, akurat w kwestii bugów to BF3 zwycięża nad MW3. Chyba każdy przyzna racje... Tyle, że MW3 to po prostu najgorszy Modern Warfare, gdzie nie denerwują BUGI (tych praktycznie nie doświadczyłem) ale takie rzeczy jak killstreaki, niedopracowane respawny czy masa noobów na multi. W BF3 natomiast, mamy bugów mnóstwo - w singlu to nie wiedziałem czy gram w Bugfield 3 czy Battlefield 3. Przechodzenie przez ściany, zacinanie się akcji (nawet w co-opie)... No po prostu od groma tego.
Jak dotrzymają słowa, że wykorzystają silnik na 80% to już będzie dobrze.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Ojj, akurat w kwestii bugów to BF3 zwycięża nad MW3. Chyba każdy przyzna racje... Tyle, że MW3 to po prostu najgorszy Modern Warfare, gdzie nie denerwują BUGI (tych praktycznie nie doświadczyłem) ale takie rzeczy jak killstreaki, niedopracowane respawny czy masa noobów na multi. W BF3 natomiast, mamy bugów mnóstwo - w singlu to nie wiedziałem czy gram w Bugfield 3 czy Battlefield 3. Przechodzenie przez ściany, zacinanie się akcji (nawet w co-opie)... No po prostu od groma tego.
Jak dotrzymają słowa, że wykorzystają silnik na 80% to już będzie dobrze.
Jakoś ja przeszedłem całego singla i nie miałem ani zacinania się akcji ani przechodzenia przez ściany czy innych fenomenów. Poziom rozgrywki średni.


Co do BF4 to będzie walka MW4 vs BF4.

Niech dadzą akcje akcje i jeszcze raz akcje z konkretną drastyczną fabułą to na 101% złapali mnie :).
 

kufer111

Banned
Użytkownik
bugfield 3?? nie!

poluukaj sobie na youtubie ""infected mw3"" i bedziesz sie za łłęb łapał,nie naprawili tego od pierwszego mw,to jest ten sam gówniany silnik co jest w mw3
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ojj, akurat w kwestii bugów to BF3 zwycięża nad MW3. Chyba każdy przyzna racje... Tyle, że MW3 to po prostu najgorszy Modern Warfare, gdzie nie denerwują BUGI (tych praktycznie nie doświadczyłem) ale takie rzeczy jak killstreaki, niedopracowane respawny czy masa noobów na multi. W BF3 natomiast, mamy bugów mnóstwo - w singlu to nie wiedziałem czy gram w Bugfield 3 czy Battlefield 3. Przechodzenie przez ściany, zacinanie się akcji (nawet w co-opie)... No po prostu od groma tego.
Jak dotrzymają słowa, że wykorzystają silnik na 80% to już będzie dobrze.
Battlefield 3 już od pierwszego patcha jest mega grywalną gierką na multiplayer :)

@Down

To jak mówimy o singlu to sorry, grałem w niego tylko raz, dzień przed premierą i już wtedy nie zauważałem żadnych błędów.
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Battlefield 3 już od pierwszego patcha jest mega grywalną gierką na multiplayer :)
Ale czy gra ma mieć dopracowany tylko multiplayer? A 'BF jest tylko grą na multi' to nie wymówka, bo skoro by tak było to nie dawaliby niedopracowanej (+nudnej) kampanii i jeszcze gorszego co-opa.
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ojj, akurat w kwestii bugów to BF3 zwycięża nad MW3. Chyba każdy przyzna racje... Tyle, że MW3 to po prostu najgorszy Modern Warfare, gdzie nie denerwują BUGI (tych praktycznie nie doświadczyłem) ale takie rzeczy jak killstreaki, niedopracowane respawny czy masa noobów na multi. W BF3 natomiast, mamy bugów mnóstwo - w singlu to nie wiedziałem czy gram w Bugfield 3 czy Battlefield 3. Przechodzenie przez ściany, zacinanie się akcji (nawet w co-opie)... No po prostu od groma tego.
Jak dotrzymają słowa, że wykorzystają silnik na 80% to już będzie dobrze.
Akurat ja się nie zgadzam. Nie wiem jak było z Battlefield'em 3 po premierze, ale jak kupiłem grę w styczniu (Jakieś patche już wyszły), to grało mi się świetnie. Co prawda czasami do tej pory zgrzytnie Hit Detection, ale to nie ten poziom co MW3. Tam strzelasz w typa cały magazynek z PP90M1 z powiększonym magazynkiem to potem nie dość, że typ dalej stoi, to jeszcze zdąży się odwrócić i Cię zgasić z paru strzałów z M4A1. Już nie będę wspominał o Lag Compensation, czego do tej pory nie naprawili. Nie ma to jak spartolić grę na tym samym silniku od 4-5 lat ;)
 

damianwroc

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Akurat ja się nie zgadzam. Nie wiem jak było z Battlefield'em 3 po premierze, ale jak kupiłem grę w styczniu (Jakieś patche już wyszły), to grało mi się świetnie. Co prawda czasami do tej pory zgrzytnie Hit Detection, ale to nie ten poziom co MW3. Tam strzelasz w typa cały magazynek z PP90M1 z powiększonym magazynkiem to potem nie dość, że typ dalej stoi, to jeszcze zdąży się odwrócić i Cię zgasić z paru strzałów z M4A1. Już nie będę wspominał o Lag Compensation, czego do tej pory nie naprawili. Nie ma to jak spartolić grę na tym samym silniku od 4-5 lat ;)
To już cała lista bugów :D? Muszę stwierdzić, że miałeś racje. MW3 to rzeczywiście jeden z najbardziej zbugowanych FPSów w historii i nie wiem jak ja mogłem tego nie dostrzec :apthy:
Proszę Cie, nie bądź zabawny. Jak już porównujesz gry, które wyszły bardziej zbugowane to trzeba było zagrać w obie od razu po ich premierze a nie w momencie gdy wszystkie aktualizacje i patche do bf'a zajmują prawie tyle co sama gra :rolleyes:
 

Do góry Bottom