płyta czyszcząca

HASEE

Użytkownik
Użytkownik
Witam
od jakiegoś czasu napęd w moim xboxie 360 nie działa najlepiej gdy gram z płyty np w gta4 podczas cut-scenek postacie mówią z dużym opóźnieniem a w MCLA tekstury nie doczytują się dlatego zastanawiam się nad kupnem płytki czyszczącej dawniej używałem w taką płytke w ps2 i pomagała jednak w sprawie xboxa dużo ludzi mówi że uszkodzę sobie laser dlatego mam pytanie do ludzi którzy naprawdę używali takiej płyty czy opłaca się ją kupić i będzie widać różnicę w prędkości odczytu dodam że xbox w ciągu roku przeżył dwa remonty
proszę o niewypowiadanie się ludzi którzy nigdy w życiu nie widzieli takiej płyty i chcą tylko podzielić się ze mną swoimi przekonaniami

-=SETH=- //Nie pisz w dziale dla świeżaków posiadasz użytkownika. Napisz temat w odpowiednim dziale na forum.
 

Quato

Użytkownik
Użytkownik
plyta moze uszkodzic laser przez porysowanie, lepiej juz rozkrecic naped i wyczyscic go, laser mozna delikatnie przetrzec wacikiem do uszu ale bez zadnej chemi lub przedmuchac np gruszka do optyki w aparatach cyfrowych.
Mozna jeszcze podkrecic laser, na jakis czas pomoze ale kiedys napewno jego zycie sie zakonczy.
Mozna wymienic naped lub laser na nowy. nowy do liteona kosztuje okolo 30-35zl na allegro.
Wymiana lasera jest najlepsza opcja i jest pewnosc ze laser dlugo pochodzi :)
 

Vardas

Użytkownik
Użytkownik
Płytami możesz, ale dobrymi znanych firm, a nie tanie podróbki za 10zł z marketu.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Plyty nie zalecane, pisze nawet w instrukcji. Wymienic laser trzeba/ewentalnie kalibracja

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

HASEE

Użytkownik
Użytkownik
Chciałem rozkręcić xboxa ale boje się że coś zrobie nie tak i jeszcze go uszkodze może macie link do jakiegoś dokładnego poradnika jak rozkręcić xboxa potem napęd (samsung chyba) i na koniec to wszystko złożyć do kupy na necie znalazłem poradniki ale albo nie działają zdjęcia albo jest jakiś wybrakowany
 

Do góry Bottom