"Płyta nie jest obsługiwana"

spacner

Świeżak
Świeżak
witam dzisiaj doszedł do mnie xbox360 z Lt 3.0. Kuzyn pożyczył mi troche gier lecz mam problem, widze ikonki przed wlaczeniem gry lecz niemoge jej odpalić( komunikat "Płyta nie jest obsługiwana"). Jestem zielony w tych sprawach to mój pierwszy xbox.

Dodam tylko co napisał mi sprzedawca "Konsola ma LT+3.0, sprawdzone-gry z AP2.5 i najnowsze XGD3 muszą być przed nagraniem przepuszczone przez nowy ABGX".

Jakieś rozwiązanie?
 

willox125

Użytkownik
Użytkownik
http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-134486/

tutaj masz poradnik krok po kroku jak nagrywać gry na lt 3.0. wygląda na to, że gry od kuzyna są chyba źle nagrane
 

wadeblade

Użytkownik
Użytkownik
Nie są to czasem jakieś stare gry? Z przerabianym weavem? Sam mam takie LT i koleś się pytał czy chce lt3.0 czy 2.0 bo z 3.0 gry nagrywane "stara metoda" nie beda działać i trzeba je własnie przez abgx przepuszczac najpierw zeby sie patchowały. Jak masz możliwość to sprawdź jakaś nową gre z XGD3, jesli to nic nie da to cos nie tak z tym LT.
 

spacner

Świeżak
Świeżak
Ok dzięki panowie, "Verbartim DVD+R DL " na allegro już zamówiłem teraz tylko czekać. Jak nagram to napisze czy błąd znikł ;p
 

Do góry Bottom