Płyta nieobsługiwana

Hellshade

Świeżak
Świeżak
Witam. Wczoraj ściągnąłem grę "Dishonored" i nagrałem wg poradnika z forum. Musiałem zaktualizować konsolę, a później przy próbie włączenia gry wyskakiwało "płyta nieobsługiwana". Nawet przy grach, w które grałem wcześniej (Skyrim) zaczął wyskakiwać ten błąd. Dzisiaj spróbowałem jeszcze raz i Skyrim zaczął normalnie działać, przy Dishonored dalej ten sam błąd. Stwierdziłem, że może coś źle nagrałem i tym razem ściągnąłem "Batman: Arkham City". Przepuściłem przez abgx360, nagrałem i znowu "płyta nieobsługiwana". Co to może być? Jakieś rady?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: Płyta nieobsługiwana

Masz ixtreme 2.0 obraz jest pod 3.0

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

Hellshade

Świeżak
Świeżak
Właśnie z tego co wiem był wgrywany 3.0. Czy możliwe, że ta aktualizacja dasha usunęła tą przeróbkę ?
 

wolak

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Płyta nieobsługiwana

Jak byl wgrany 3.0 to aktualizacja nie usunie

Wysyłane z mojego T-Mobile myTouch 3G za pomocą Tapatalk 2
 

Hellshade

Świeżak
Świeżak
W takim razie już nie mam pojęcia czego to wina.
 

kwassss22

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
mam ten sam problem z nfs mw i black ops 2... płyta p[rawidlowo nagrana i wer 100% a nie chce czytac
 

kwassss22

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
ja juz sobie poradzilem wlasnie z tym problemem płyty kture wogule nie chciały chodzic dzialają juz bez problemu wystarczylo tylko rozkrecic i przeczyscic laser i smiga
 

milczar111

Użytkownik
Użytkownik
kwassss22 Zainwestował bym w słownik " kture wogule" :p

Zobacz inne gry które chodziły a teraz nie chodzą. Jeżeli nie będą działały to laser. Jak nagrywasz gry? Ihas? Płyty?

Też miałem problem z Ihasem weryfikacja 100% a gra się sypała dopiero poprawne ustawienia Eproom i IMGBurn pomogły.
 

kwassss22

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
ze wszystkich gier to tylko fifa 13 nie chodzi przy odpalaniu wyrzuca do menu a nagrywam ihasem na verbatim lub philips

ps no dzieki za poprawe jestes wielki ziom:D
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
jaki macie dash panowie
 

kwassss22

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
16178
 

Do góry Bottom