Płyta zarysowana przez konsole

cytrynaplaygames

Użytkownik
Użytkownik
Jakiś czas temu grałem sobie spokojnie do czasu gdy przypadkowo wywrocila mi się konsola stojąca pionowo. Xboxowi nic się nie stało ale płyty nie czytał. Wyjmuje płytę a tam ogromna kolista rysa. Czy da się to jakoś naprawić? Jak ktoś zainteresowany to mogę zdj wysłać do oceny stanu płyty. Z góry dziękuję.

Kizo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jakiś czas temu grałem sobie spokojnie do czasu gdy przypadkowo wywrocila mi się konsola stojąca pionowo. Xboxowi nic się nie stało ale płyty nie czytał. Wyjmuje płytę a tam ogromna kolista rysa. Czy da się to jakoś naprawić? Jak ktoś zainteresowany to mogę zdj wysłać do oceny stanu płyty. Z góry dziękuję.
Jak masz paragon mozesz napisac do producenta gry moze przysla ci nowa(takie przypadki już sie zdarzały) albo regeneracja tez nie ma 100% pewnosci że bedzie działac
Regeneracja płyt, naprawa płyt, porysowana płyta CD,DVD,Blu-ray,XBOX,PS

cytrynaplaygames

Użytkownik
Użytkownik
Tylko nie wiem czy rysa jest zdatna do naprawy

Kizo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tylko nie wiem czy rysa jest zdatna do naprawy
nie takie rysy regeneruja ale ja głowy nie dam ze gra będzie działać

cytrynaplaygames

Użytkownik
Użytkownik
Jak ryse naprawią to co jeszcze może nawalic że gra działać nie będzie

Kizo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak ryse naprawią to co jeszcze może nawalic że gra działać nie będzie

a jaka to gra EA ma fajną usługę dla graczy. Jeżeli wyślemy do nich uszkodzoną grę razem z dowodem zakupu to odsyłają nówkę sztukę na swój koszt . Moze jeszcze sie ktos wypowie kto regenerował abys był pewny

Master50

Banned
To jest rysa z winny użytkownika, ktoś ruszył konsolą podczas pracy napędu. Regeneracja nie kosztuje dużo, może ale nie musi po tym działać.

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
ok 15 zł regeneracja powinno ci pomóc

tymoteusz111

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
domowym sposobem regenerowałem kiedyś fable była to drobniutka pasta polerska szmatka i mase godzin mozolnej pracy ale płyta działała

Do góry Bottom