Plytki DL

kaZZecik

Użytkownik
Użytkownik
Siema w jakim supermarkecie(tesco real itp.) albo jakims innym sklepie ktore sa otwarte w weekendy(np. mediamarkt) Mógłbym kupić tanio płytki DL(Double Layer)??? Nie interesuje mnie firma i ogolnie jaki sklep (mieszkam w Łodzi więc większość sklepów jest :yeye:
 

lol42

Użytkownik
Użytkownik
W takich sklepach ciezko o te plytki nawet w empikach ich nie ma...
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Poszukaj, napewno w MM cos dostaniesz, raczej musialbys szukac w sklepach komputerowych. Ja ze swojej strony polecam plyty "Mint", sa bardzo dobre i bardzo tanie ~2pln i oczywiscie Verbatim (ale to juz ponad 6pln na 1 szt) ale watpie czy Minty dostaniesz na miescie tak latwo, tym bardziej w sklepach "Rtv".
 

Richatek

Użytkownik
Użytkownik
Polecam Komputronika. U mnie w okolicy zawsze mają - stan magazynowy zresztą możesz sprawdzić online dla każdego ze sklepów.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
A nie możesz wytrzymać i zamówić sobie Verbatimy przez allegro? 10sztuk za 49zł i wysyłka gratis
 

lol42

Użytkownik
Użytkownik
dokladnie i z dostawa do domu :)
 

kaZZecik

Użytkownik
Użytkownik
A w jakiej cenie i jakie w komputroniku?

Edit.Ale mi szkoda verbatimek bo ja nie do x-a ich potrzebuje:) do x-a mam verbatimy
 

kaZZecik

Użytkownik
Użytkownik
Do skasowania double post...
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
tu masz już poniżej 4 zł za verbatimy :D

plyty VERBATIM DVD+R DOUBLE LAYER DL 8.5GB +MARKER (816466978) - Aukcje internetowe Allegro



co do mintów to kiedyś w carref... kupiłem 10szt. zwykłych DVD 4,7GB i wszystkie ! poszły w kosz :(
 

Twardowski

Użytkownik
Użytkownik
Też jestem z Łodzi.Na giełdzie ( widzewskiej ) kupuję.Z tych na xboxa to są maxelle,verbatimki i jeszcze jakieś.Szczególnie polecam Maxelle, są po 3,5zł i żadnej nie wywaliłem ( mam ok. 25 gier ).
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master

O proszę :D Nic tylko kupować ;) Nie znalazłem ich bo wpisałem w wyszukiwarkę DL a tutaj tego brak :p Jednak z dostawą cena wyjdzie podobna
 

kaZZecik

Użytkownik
Użytkownik
To co sądzicie o tych mintach????? Bo miałem na gwiazdkę dostać
HTML:
http://allegro.pl/item812266760_promocja_plyty_dvd_r_dl_8_5gb_mint_100szt_sklep.html
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Wg mnie lepiej zainwestować w Verbatimy.... Pewniejsze a i laseru w konsoli tak nie niszczą... Lepiej nie oszczędzać na płytach... I tak za 1 płytkę wyjdzie Ci ok 5zł a nie ponad 100zł jak gra oryginalna...
 

kaZZecik

Użytkownik
Użytkownik
wiem ale ja mam wadliwa nagrywarke i mi co 2/3 plyty ktoras psuje... I mi szkoda verbatimek a ta nagrywarka to pioneer i szkoda mi nowa kupowac bo za ta duzo wybulilem:)
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
To zainwestuj w nową nagrywarkę + verbatimy... w sumie Ci wyjdzie i tak nie jakoś dużo a przynajmniej będziesz miał pewność nagrywania itp... Gorzej będzie jak CI padnie laser w konsoli
 

5HOOGUN

Banned
@Pablo
Jaką byś radził nagrywarkę bo właśnie jestem na etapie kupna, na allegro jak wpisuje DL to są całe dwie ..
 

kaZZecik

Użytkownik
Użytkownik
Poszukaj, napewno w MM cos dostaniesz, raczej musialbys szukac w sklepach komputerowych. Ja ze swojej strony polecam plyty "Mint", sa bardzo dobre i bardzo tanie ~2pln i oczywiscie Verbatim (ale to juz ponad 6pln na 1 szt) ale watpie czy Minty dostaniesz na miescie tak latwo, tym bardziej w sklepach "Rtv".
Mam minty bo kupilem przed chwila i powiedz mi czy dzialala ci na nich choc jedna gra?? ja juz z***alem 3 :mad::mad::mad:
Próbowałem zarówno clonem jak i imgburnem może jakoś inaczej wypalic??
predk 2 razy probowalem predk 2x a raz 1x
 

Rider112

Użytkownik
Użytkownik
Ja ostatnio kupiłem w Tesco DL'ki na wyprzedaży (ostatnie sztuki) po 3,50 za sztukę (esperanza). Wziąłem 30 na kiecę i lecę :p Skończyły mi się podjechałem do Carrefour'a a tam paczka 10 płytek w jednym opakowaniu po 25 zł - Hawki (Manta), co prawda na nich jeszcze nic nie wypalałem, ale się zobaczy. A tak to na razie nagrywałem tylko na Esperanza, są świetne i wszystkim polecam.
 

Richatek

Użytkownik
Użytkownik
A w jakiej cenie i jakie w komputroniku?

Edit.Ale mi szkoda verbatimek bo ja nie do x-a ich potrzebuje:) do x-a mam verbatimy
DVD+R Verbatim Double Layer 8.5GB 8x (cake 10) - Notebooki, komputery, laptopy, monitory, karty graficzne - Komputronik internetowy sklep komputerowy
Jeszcze niedawno mieli je w promocji chyba po 43zł za cake...
 

peja101

Banned
Ja kupiłem dzisiaj w pieciopaku 5 płyty Philipsa, każda w pudełku oddzielnym , dałem za nie 45.90 i wszystkie gry działąją. Płyty kupiłem w Starunie, ale tutaj w warszawie na giełdzie komputerowej mają mnóstwo różnych płyt w niższych cenach. Nie polecam jakiś tam mintów czy innych wynalazków. Kiedyś nagrywałem na maxelach i tydzień temu całe
20 płyt poszło...
 

Do góry Bottom