Płyty OMEGA ?

Marcinkult

Użytkownik
Użytkownik
Nie mogę jeszcze pisać nigdzie indziej bo nie mam 20 postów a poprzedni temat usunęli w sumie nie potrzebnie.
OSTATNIE moje zapytania :

1) Czy warto kupić za dwie dychy stacje dysków : TSST SH-202 (podobno burnermax ją obsługuje, a ja chcę iśc po kosztach)

2) CZytałem o płytach, jedni mówią zę dobre, inni że słabe , a co powiecie mi o tych : http://tablica.pl/oferta/plyty-dvd-r-dl-omega-print-do-nagrywania-gier-na-xbox360-ID35nZj.html#7e95416b60

Warto ich z 15 kupic?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Verbatim!
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
1. No jest na liście paytools, więc chyba ok, ale czemu tak tanio ??
2. Verbatimy - na płytach nie oszczędzaj.
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Jeśli obsługuje burner max i jest w dobrym stanie to kup ..
Verbatim albo Platinum, są najlepsze. Chociaż na Omegach też nagrasz i pograsz :)
 

bololabich

Użytkownik
Użytkownik
verbatim cholernie drogie ale platinum polecam zawsze jak kupuje bo są najtańsze 1.5-2zł
 

Marcinkult

Użytkownik
Użytkownik
A czemu mówisz że stacja tanio ? Ogółem na całe przedsięwzięcie mam 450 zł . Konsole wyhaczyłem za 360 zł jasperek z 20 GB, padem , full kable , do tego muszę dokupić play i charge nawet najtańszy z allegro to już 25 zł czyli mamy 385, kabel VGA - 30 zł tu już mamy 415 i do tego 5 omeg/ 2 verbatimy = 10 zł czyli 425 i mam 25 na stacje dysków.. Mój wybór pada na coś taniego ale coś co nagra XGD3
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
jezeli chcesz kupic nagrywarke pod burnermax to musisz nagrywac na verbatimach bo innych plyt ten program nie ogarnie
 

Marcinkult

Użytkownik
Użytkownik
A da się zrobić tak żebym miał tanie płyty i tanią nagrywarkę? Burner max będzie mi potrzebny do gier XGD3 czyli tych z zabezpieczeniami, a do tych bez zabezpieczeń typu Gta4 czy cos nie będę potrzebował? Mogę przecież do jednych gier kupić Verbatimy a do innych Omegi, prawda?
 

mrowa522

Użytkownik
Użytkownik
Ja długo używałem verbatimów, teraz kupiłem Omegi i nie widzę, żadnej różnicy. Wszystko nagrywa się bezproblemu(oczywiście bo zmienieniu softu i ustawień), gry się instalują i działają płynnie. Gry XGD2 czyli np: GTA 4 nagrasz każdą nagrywarką
 

Marcinkult

Użytkownik
Użytkownik
Ok. Dzięki a podaj mi na PW jeśli łaska ten soft pod omegi bardzo bd wdzięczny. A co powiecie o zestawach P&CH za 10 zł ?? Taki najprostszy żeby tylko był, i kabel VGA znalazłem taki po 25,90 zł na allegro, na yt na monitorach gorszych niż moj , ludzie na kablach za dychę mieli fajny obraz.
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja długo używałem verbatimów, teraz kupiłem Omegi i nie widzę, żadnej różnicy. Wszystko nagrywa się bezproblemu(oczywiście bo zmienieniu softu i ustawień), gry się instalują i działają płynnie. Gry XGD2 czyli np: GTA 4 nagrasz każdą nagrywarką
ale Ty rozroznij ihasa do ktorego mozna wgrac flash pod kazda plyte a inne nagrywarki obslugiwane burnermaxem
 

Do góry Bottom