Płyty Verbatim

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Są dwie wersje. Made in India i jeszcze jakaś. Podobno jedna z nich jest lepsza. Która?
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Płyty Verbatim

a nie czasami: są dwie wersje DVD DL +R i DVD DL -R??

PS. Gdzie jest napis made in?? bo niemoge znaleść ani na płytach ani na tym papierku w środku pudelka
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Płyty Verbatim

Majcher dobrze pisze, pamietam, ze plyty z obu produkcji znaczaco roznia sie jakosciowo, na zdecydowana korzysc tej jednej. Tez jestem ciekawe, ktore sa lepsze? Wiem wlasnie, ze sa z Indii i jeszcze jedne?
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Płyty Verbatim

mogę sie mylić ale drugie chyba są z Tajlandii i na cdrinfo chyba pisza ze roznicy w jakosci nie ma, kod nosnika ten sam
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Płyty Verbatim

Są 3 wersje: Made in :
a) India
b) Singapur
c) Tajwan

Któreś są lepsze, tylko nie wiem które :-\

Obczajcie tu: http://forums.afterdawn.com/thread_view.cfm/542141
Koleś bunnyrip mówi że lepsze są z Singapuru i Tajwanu. Ale ja mam płyty z Indii i nie miałem problemów żadnych na razie :eek:
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Płyty Verbatim

majcher pochwalisz sie gdzie sie sprawdza kraj produkcji?
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Płyty Verbatim

Obok napisu "verbatim" po lewej stronie. Ale nie na tym papierku który leży na płycie tylko tym drugim który obtacza płyty.
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Płyty Verbatim

Na płytach z pudełkiem tzw. BOX też pisze na odwrocie, na cake na tym papierowym pasku.
 

fabio832

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Płyty Verbatim

ja uzywam verbatimów z singapuru i jak narazie bez problemów większych
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
też mam made in singapore, poszło 15 płytek, wszystkie smigają, do tego nagrane na watpliwej nagrywarce :D
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
też mam made in singapore, poszło 15 płytek, wszystkie smigają, do tego nagrane na watpliwej nagrywarce :D
Super!! Czekali aż trzy lata na ten post by upewnić się, z jakiego kraju najlepsze : )
Teraz nareszcie mogę iść i kupić, bo wiem jakie : P
 

gebe14

Użytkownik
Użytkownik
ja wam powiem że ważniejsza jest nagrywarka niż płytki.
miałem etapami 5 nagrywarek i te dzisiejsze a napewno z przed roku nagrywaja dobrze na każdych nawet najtańszych płytkach u mnie np howki, teraz esperanzy za 25 zł za 10 szt-i wszystko działa
 

Do góry Bottom